Sales & project manager

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevSales & project manager
ProfeseObchodní zástupci
Evidujeme 738 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 22000 Kč
Zahájení 21.11.2017

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 5 nabídek pro firmu ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o.

Pracoviště

AdresaČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. - provozovna, Gellhornova č.p. 2237/10, 678 01 Blansko
ObecBlansko. V obci Blansko evidujeme 135 nabídek práce
OkresBlansko. V okrese Blansko evidujeme 529 nabídek práce

Gellhornova 2237/10, 678 01 Blansko - Mapa

Na tomto místě se zobrazí Google mapa s informacemi o adrese Gellhornova 2237/10, 678 01 Blansko. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javascript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Tomáš Kratochvíl, Vedoucí obchodu a realizace
Telefon: +420 516 402 880
Email: tomas.kratochvil@ckdblansko.cz

Poznámka

Náplň práce: Implementace a rozvíjení obchodní strategie v zájmu trvalého růstu a úspěšného rozvoje společnosti. Monitorování a analýza trhu, vývojových trendů a odbytových řízení a vedení realizačního týmu, řízení zakázek. Sledování plnění milníků zakázky a cash-flow. Styk se zákazníky a péče o zákazníka. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou) velmi dobrou znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou PC uživatelsky ŘP sk. B aktivní řidič praxe na obdobné pozici výhodou není však podmínkou organizační a komunikační schopnosti schopnost práce v týmu a loajalita ochota cestovat Nabízíme: zázemí silné tradiční společnosti firemní výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, odborné vzdělávání atd.) příjemné pracovní prostředí

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 22.11.2017
Nabídka naposled uvedena 15.12.2017
Nabídka platí do 29.12.2017

Další parametry nabídky práce

ProfeseObchodní zástupci, Sales & Project Manager
OborObchod a cestovní ruch
OborFinance
DovednostŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
DovednostPráce s PC
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníÚSV
Pracovněprávní vztahPlný úvazek
JazykAngličtina, Aktivní

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Blansko. Evidujeme 518 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Blansko 19 200 - 24 800 518 54 1 036
Okres Blansko 18 993 - 24 558 529 60 1 067
Blansko 20 700 - 26 200 135 11 261
ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. 20 000 5 0 6
Obchodní zástupci, Blansko 20 000 9 1 9
Finance, Blansko 25 000 - 32 500 29 6 35
Obchod a cestovní ruch, Blansko 16 199 - 21 006 99 18 128
Práce s PC, Blansko 20 194 - 31 717 47 7 64
Řidičský průkaz - řízení osobních aut... 18 873 - 25 015 94 13 119
Jednosměnný provoz, Blansko 12 613 - 18 535 298 52 445
ÚSV, Blansko 11 400 - 12 650 15 3 19
Plný úvazek, Blansko 15 872 - 23 271 529 65 1 000
Angličtina, Blansko 16 033 - 23 883 44 6 46
Aktivní 27 219 - 41 575 4 607 730 9 102
Sales & project manager, Obchodní zástupci

Příbuzné stránky

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Rodičovský příspěvek