Celní specialista, Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - Jičín, HYDRA a.s.

Základní informace pro volné pracovní místo / nabídku práce

NázevCelní specialista
ProfesePracovníci veřejné správy v oblasti daní
Evidujeme 1 nabídku pro tuto profesi
Mzda od 22000 Kč
Zahájení 16.10.2017

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba HYDRA a.s. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 6 nabídek pro firmu HYDRA a.s.

Pracoviště

AdresaHYDRA a.s. - (816), Hradecká 816, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1
ObecJičín. V obci Jičín evidujeme 153 nabídek práce
OkresJičín. V okrese Jičín evidujeme 452 nabídek práce

Hradecká 816, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín - Mapa

Na tomto místě se zobrazí Google mapa s informacemi o adrese Hradecká 816, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javascript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Soňa Ružanská, personalista
Telefon: +420 737 216 344
Email: sona.ruzanska@hydra-components.com

Poznámka

Náplň práce: Vedení, zpracování, odeslání Intrastatu přijetí a odeslání přes InstantDesk v ČR Ukončování tranzitu, vedení evidence?Proclívání materiálu nakoupeného mimo EU do režimu Volného oběhu (e-Dovoz), přepracování pod cel. dohledem) Proclívání materiálu z režimu PPCD do volného oběhu , Vedení evidence odpisů materiálů v PPCD Komunikace s celními úřady, předávání výkazů a evidence dle vydaných rozhodnutí Kontrola platnosti certifikátů a rozhodnutí (ZJP, Tranzit, e-Dovoz, e-Vývoz, bankovní záruka…) Sledování: změny v celní legislativě, celních předpisů, nařízení Vystavování prohlášení a vedení dodavatelských prohlášení, evidence, kontrola Požadujeme: •SŠ, zaměření nejlépe ekonomické, podnikatelské, obchodní akademie •1-2 roky praxe výhodou – praxe v logistice, skladu, nákup, odbyt •uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost Navision výhodou •aktivní znalost AJ podmínkou, ŘP sk. B •komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, potřebné zaučení a odborná školení k dané pozici, balíček firemních benefitů, pružná pracovní doba V případě zájmu zasílejte životopisy v ČJ a AJ na e-mail: sona.ruzanska@hydra-components.com, případné dotazy na tel. 737 216 344

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 12.10.2017
Nabídka naposled uvedena 16.10.2017

Další parametry nabídky práce

ProfesePracovníci veřejné správy v oblasti daní, celní specialista
OborAdministrativa
OborFinance
SměnnostPružná pracovní doba
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovněprávní vztahPlný úvazek

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Jičín. Evidujeme 507 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Jičín 18 700 - 24 600 507 112 1 359
Okres Jičín 19 166 - 24 424 452 94 978
Jičín 18 400 - 24 800 153 28 393
HYDRA a.s. 22 700 6 2 6
Pracovníci veřejné správy v oblasti daní 22 000 1 1 1
Administrativa, Jičín 15 898 - 25 000 30 4 32
Finance, Jičín 30 000 14 1 15
Pružná pracovní doba, Jičín 21 219 - 32 818 82 14 151
ÚSO (vyučení s maturitou), Jičín 18 625 - 20 000 22 4 30
Plný úvazek, Jičín 17 065 - 23 566 431 95 952

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java