Pomocné Práce - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Pracovní pozice: POMOCNÉ PRÁCE (9 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro pracovní pozici POMOCNÉ PRÁCE eviduje úřad práce 5 volných pracovních míst v 3 nabídkách práce firem. Celkem 90 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Volná místa úřadu práce (MPSV)

9 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 1.9. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

22.4. 21:00

Pomocné práce

Firma Školní jídelna Kojetín, příspěvková organizace
Pracoviště
obec: Kojetín, okres:Přerov
Poznámka Náplň práce: pomocné a úklidové práce v kuchyni; dohled v jídelně Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditelka@sj.kojetin.cz; - telefonicky (v …
Plat 113 -
ProfeseUklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech
Detail nabídky práce >>

10.4. 23:12

Firma IARI - STAV s.r.o.
Pracoviště IARI - STAV s.r.o. /ZA BRUMLOVKOU/, BUDIEŠOVICKÁ, ZA BRUMLOVKOU 2
obec: , okres:
Poznámka kontakt : IVAN HUSAK, tel.: 604 475 530, e-mail: husak.604475530@seznam.cz pomocné práce
Plat 25000 -
ProfeseDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Firma Martin Janko
Pracoviště Lipárky 706, 394 64 Počátky
obec: Počátky, okres:Pelhřimov
Poznámka Jedná se o výškové práce, praxe v oboru pokrývač, klempíř výhodou nástup možný ihned Kontakt telefonicky, e-mailem i osobně.
Plat 30000 -
Detail nabídky práce >>

28.3. 21:29

Firma Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY
Pracoviště
obec: Václavov u Bruntálu, okres:Bruntál
Poznámka Kontakt: Sedláčková Zuzana Mgr., tel.: 777 742 409, e-mail: info@jeseniky-resort.cz možno i na zkrácený úvazek nebo DPČ
Plat 20000 - 30000
ProfeseUklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Detail nabídky práce >>

26.3. 20:46

Firma Karel Neoral
Pracoviště Smržická 114/11, Držovice, 796 07 Prostějov 7
obec: Držovice, okres:Prostějov
Poznámka VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Životopis zašlete na email: neoral.k@seznam.cz.
Plat 11000 - 11500
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

27.2. 21:46

Firma Mgr. Renata Vasquez Lédlová
Pracoviště
obec: Trhová Kamenice, okres:Chrudim
Poznámka Místo výkonu práce: Trhová Kamenice rekreační zařízení pro pořádání dětských akcí ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:ubytování a stravování První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle od …
Plat 115 -
ProfeseOstatní uklízeči a pomocníci
Detail nabídky práce >>

26.2. 20:12

Firma Pavel Kašák
Pracoviště
obec: Strašín, okres:Klatovy
Poznámka Požadavky: fyzická zdatnost, řidičský průkaz sk. B Způsob prvního kontaktu: telefonicky
Plat 20000 -
ProfeseDělníci v oblasti výstavby budov
Detail nabídky práce >>

14.2. 20:31

Firma Dukagjin Gjergjaj
Pracoviště
obec: Chvaletice, okres:Pardubice
Poznámka Pomocné práce při přípravě pokrmů. Pracovní doba: první směna 10:00 - 18:00, druhá směna 12:00 - 20:00 Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem, telefonicky (úterý …
Plat 18900 -
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

5.2. 20:46

Firma Assistcar, s.r.o.
Pracoviště
obec: Brno, okres:Brno-město
Poznámka Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Plat 23000 -
ProfesePomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Detail nabídky práce >>

19.4. 20:34

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 19.04.2024
Plat 23600 -
ProfeseUklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat