Úřad práce Plzeň-sever - Volná místa

Volná pracovní místa pro Nabídky úřadu práce: Úřad práce Plzeň-sever (430 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Kontaktní pracoviště úřadu práce, Úřad práce Plzeň-sever.

Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Plzeň-sever 10 000 - 65 000 429 27 1 722
Nýřany, okres Plzeň-sever 26 400 - 29 300 50 5 234
Kožlany, okres Plzeň-sever 19 000 - 19 900 49 0 193
Třemošná, okres Plzeň-sever 23 300 - 29 700 25 0 73
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Vyhledat volné místo pro Úřad práce Plzeň-sever

Vyhledat ve volných pracovních místech, Nabídky úřadu práce: Úřad práce Plzeň-sever

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Plzeň-sever' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro Úřad práce Plzeň-sever

430 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5 ..   42   43   44

16.4. 19:00

Product industrial engineer leader

Firma Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Pracoviště Plzeňská 1067, 330 11 Třemošná
obec: Třemošná, okres:Plzeň-sever
Poznámka Zodpovědnost za technický aspekt realizace projektů, definici celého procesu, balancování času a prognózování technických zdrojů. Nabízíme: stravenky v hodnotě 140 Kč/den, osobní ohodnocení První kontakt …
Plat 30000 -
ProfeseElektrotechnici a technici energetici technologové, normovači
Detail nabídky práce >>

16.4. 19:00

Uklizeči a pomocníci v hotelech, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Firma Richfame Solution s.r.o.
Pracoviště
obec: , okres:
Poznámka První kontakt e-mailem.
Plat 19200 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Detail nabídky práce >>

16.4. 19:00

Montážní dělník výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Firma ARBYD CZ s.r.o.
Pracoviště
obec: Chotíkov, okres:Plzeň-sever
Poznámka První kontakt osobně
Plat 25000 - 35000
ProfeseMontážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů
Detail nabídky práce >>

16.4. 19:00

Operations support agent

Firma FedEx Express Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
obec: Vejprnice, okres:Plzeň-sever
Poznámka Administrativní činnost, příprava dokuměntů, práce na PC. Jde o noční provoz. Příspěvek na stravování, Cafeterie První kontakt e-mailem.
Plat 27462 -
ProfeseOstatní pracovníci v dopravě a přepravě
Detail nabídky práce >>

16.4. 19:00

Operations support agent - advanced

Plat 28834 -
Detail nabídky práce >>

16.4. 19:00

Operátor

Firma Faurecia Plzeň s.r.o.
Pracoviště Faurecia Plzeň, s.r.o., Logistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany
obec: Úherce, okres:Plzeň-sever
Poznámka Náplň práce: - montáž autosedaček na lince - vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení - práce ve stabilní společnosti - čisté a moderní …
Plat 24000 - 27500
ProfeseMontážní dělníci výrobků z textilu a kůže
Detail nabídky práce >>

16.4. 19:00

Pomocní dělníci ve výrobě

Firma Bethlem s.r.o.
Poznámka Pomocní dělníci ve výrobě
Plat 18900 -
ProfesePomocní dělníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

15.4. 19:01

Operátor

Poznámka Místo výkonu práce: Logistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany Požadavky: - Ochota pracovat v třísměnném provozu - Spolehlivost Pracovní náplň: montáž autosedaček na lince; vhodné …
Detail nabídky práce >>

15.4. 19:01

Product industrial engineer

Poznámka Zodpovědnost za technický aspekt realizace projektů, definici celého procesu, balancování času a prognózování technických zdrojů. Nabízíme: stravenky v hodnotě 140 Kč/den, osobní ohodnocení
Detail nabídky práce >>

15.4. 19:01

Betonář-kvalitář, úklid

Firma LINACOM s.r.o.
Pracoviště
obec: Rybnice, okres:Plzeň-sever
Plat 18900 - 18900
ProfeseBetonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci