Okres Hodonín - volná pracovní místa

Vyhledávat ve vybraných nabídkách
Zasílat vybrané nabídky na email
(Okres:Hodonín)

Vybrané nabídky zaměstnání,
Okres: Hodonín (podle obcí)

Nalezeno: 190 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 20.

Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Firma A.S.P.R. spol. s r.o.
Pracoviště Jungmannova 499/41, 697 01 Kyjov 1
obec: Kyjov, okres:Hodonín
Poznámka Práce na PC, částečná znalost AutoCadu nebo systémů pro kreslení elektrotechnických schémat.
Plat 18000 -
Profese Technici elektronici projektanti, konstruktéři
19.04.14 Detail nabídky práce >>

Dělník/ce - operátor/ka

Firma Project Controls, s.r.o. (3 nabídky práce)
Pracoviště Project Controls, s.r.o. - pracoviště Za Humny, Za Humny 3301/18, Boršov, 697 01 Kyjov 1
Poznámka Mzda 54,- až 64,-/Kč.
Plat 54 - 64
Profese Manipulační dělníci ve výrobě

Kuchař/ka

Firma Domov pro seniory Bažantnice, příspěvková organizace
Pracoviště třída bří Čapků 3273/1, 695 01 Hodonín 1
obec: Hodonín, okres:Hodonín
Poznámka Vyučení v oboru nebo zaučení s praxí, praxe 5 let, zdravotnický průkaz. Přihlášky s životopisem zasílat na e-mail: reditelka@ds-hodonin.cz do 30.4.2014. Bude provedeno výběrové řízení.
Plat 12000 -
Profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Asistent/ka ředitele

Firma KORDÁRNA Plus a.s. (2 nabídky práce)
Pracoviště Velká nad Veličkou 890, 696 74 Velká nad Veličkou
obec: Velká nad Veličkou, okres:Hodonín
Poznámka Náplň práce: Organizace sekretariátu generálního ředitele společnosti Zajišťování veškeré administrativní agendy, správa datové schránky Organizování porad vedení společnosti a zasedání představenstva společnosti Evidence, třídění a ...
Plat 15000 - 20000
Profese Odborní asistenti v administrativě
18.04.14 Detail nabídky práce >>

Řidič/ka mkd

Firma PSOTA transport s.r.o. (6 nabídek práce)
Pracoviště PSOTA transport s.r.o. - Hodonín, Brněnská 3479, Brněnská 3474/32a, 695 01 Hodonín 1
Poznámka Digitální karta, ŘP sk. C+E, psychotesty, profesní průkaz, praxe 1 rok. Kontakt na telefon nebo na e-mail.
Plat 25000 - 30000
Profese Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Seřizovač vstřikovacích lisů

Firma WMW,a.s.
Pracoviště WMW, a.s. - pracoviště Bzenec, Strážnická, Strážnická 1503, 696 81 Bzenec
obec: Bzenec, okres:Hodonín
Poznámka Požadujeme vzdělání v oboru strojní mechanik, praxe 3 roky. Praxe v oboru na vstřikovacích strojích minimálně 2 roky
Plat 20000 -
Profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Potravinářský dělník - brigáda

Firma ZONZITA a.s.
Pracoviště areál bývalého Masokombinátu, Velkomoravská 3543/87, 695 01 Hodonín 1
Poznámka Hledáme brigádníky, fyzicky zdatné a bezúlhonné. Časově flexibilní a psychicky odolné. Mzda 10 až 20 000,- Kč podle odpracovaných hodin. Nejlépe potravinářský dělník. Vhodné pro ...
Plat 10000 - 20000

Kuchař/ka

Firma Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
Pracoviště náměstí Svobody 318, 69681 Bzenec
Poznámka Vyučen v oboru, praxe 5 let. Zasílejte životopisy na e-mail: info@sosbzenec.cz; sekretariát@sosbzenec.cz
Plat 10990 -

Všeobecní účetní včetně mezd

Firma Rolnická a.s. Hroznová Lhota (2 nabídky práce)
Pracoviště Hroznová Lhota 410, 69663 Hroznová Lhota
obec: Hroznová Lhota, okres:Hodonín
Poznámka Výborná znalost účtvání včetně mezd, praxe 3 roky. Kontakt na e-mail.
Plat 24000 -
Profese Účetní všeobecní

Pracovník soustružnicko-frézovacího centra

Firma Siempelkamp CZ s.r.o. (4 nabídky práce)
Pracoviště Blatnice pod Svatým Antonínkem č. p. 893, 696 71 Blatnice p. Sv. Antonínkem
obec: Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres:Hodonín
Poznámka Požadavky: praxe min. 3 roky, práce na CNC stroji s otočnou hlavou, tvorba programů v systému Sinumeric, čtení výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned.
Plat 17200 -
Profese Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
17.04.14 Detail nabídky práce >>