Hodonín, Okres Hodonín - volná místa

Vyhledávat ve vybraných nabídkách
Zasílat vybrané nabídky na email
(Okres:Hodonín)

Vybrané nabídky zaměstnání,
Okres: Hodonín (podle obcí), Obec: Hodonín

Nalezeno: 77 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 8.

Konstruktér

Firma Jihomoravská armaturka spol. s r.o. (2 nabídky práce)
Pracoviště Lipová alej 3087/1, 695 01 Hodonín 1
obec: Hodonín, okres:Hodonín
Poznámka Týmový hráč se zájmem o oblast vodního hospodářství, nutná znalost programu INVENTOR. Jednání o výši mzdy je údaj, který bude předmětem jednání.
Plat 23000 -
Profese Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu
01.09.14 Detail nabídky práce >>

Kuchař/ka

Firma Jiří Kliment
Pracoviště Jiří Kliment - Restaurace "U Špaka", Brněnská 1415/23, 69501 Hodonín 1
Poznámka Zdravotní průkaz, praxe 2 roky. Životopis zasílat na e-mail: Klimentova24@seznam.cz
Plat 10000 -
Profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
29.08.14 Detail nabídky práce >>

Řidič/ka vnitrostátní nákladní dopravy

Firma TEZET s.r.o.
Pracoviště U Elektrárny 4171/4g, 695 01 Hodonín 1
Poznámka ŘP sk. C+E, ADR výhodou, praxe 1 rok. Profesní životopis zasílat na uvedený e-mail.
Plat 15000 -
Profese Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kuchař / ka

Firma PaedDr. Jiří Čermák (4 nabídky práce)
Pracoviště Jiří Čermák - RYAS - restaurace Budvarka, Měšťanská 1174/10, 695 01 Hodonín 1
Poznámka vyučení v oboru nezbytné, praxe 2 roky výhodou, podmínkou pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost. Poskytované výhody - závodní stravování. Životopis zasílejte na info@budvarka-hodonin.cz.
Plat 16000 - 20000

Uklízeč / ka

Poznámka bydliště Hodonín a blízké okolí - nástup na směnu brzy ráno, praxe 2 roky, poskytované výhody - závodní stravování
Plat 4000 - 8000
Profese Ostatní uklízeči a pomocníci

Zdravotní sestra

Firma HOMEDICA, s.r.o.
Pracoviště Velkomoravská 2352/12, 695 01 Hodonín 1
Poznámka osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, 5 let praxe ve zdravotnictví - z toho 2 roky u lůžka, ŘP sk. B poskytované výhody ...
Plat 13000 -
Profese Všeobecné sestry bez specializace

Ekologická likvidace vozidel-automechanik

Firma WESTPRA, s.r.o.
Pracoviště Brněnská 3983 = správná adresa, Brněnská 3983/61a, 695 01 Hodonín 1
Poznámka ŘP, kontakt předem telefonem: Ing.Korbel, tel.603 825 525. nebo 518 342 801.
Plat 8500 - 11000
Profese Mechanici a opraváři motorových vozidel
28.08.14 Detail nabídky práce >>

Dělník/dělnice do výroby plastových oken

Firma ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.
Pracoviště třída bří Čapků 3088, 695 01 Hodonín 1
Poznámka požadujeme: min 1 rok praxe, slušné a nekonfliktní chování, flexibilitu, aktivní přístup k práci. Nástup možný ihned. Životopisy v českém jazyce zasílejte na jager.halper@email.cz.
Plat 15000 - 20000
Profese Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Náborový pracovník / pracovnice

Firma ALMARK GROUP s.r.o. (4 nabídky práce)
Pracoviště ALMARK GROUP s.r.o. - provozovna, Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín 1
Poznámka náplň práce: propagace služeb a produktů, vyhledávání a výběr vhodných uchazečů, komunikace s uchazeči, zpracování a kontrola smluvní dokumentace, vedení a aktualizace kompletní personální agendy. ...
Profese Specialisté v oblasti personálního řízení

Obchodní zástupci

Firma Ing. Petr Čechovský (2 nabídky práce)
Pracoviště Ing. Petr Čechovský - pracoviště Na Výhoně, Na Výhoně 3682, 695 01 Hodonín 1
Poznámka Praxe jako obchodní zástupce min.2 roky.znalost regionu jižní Moravy, ŘP "B",čistý TR, bydliště Hodonín a blízké okolí.Poskytované výhody: levnější nákup pro zaměstnance.Informace: pan .Laga tel. ...
Plat 16000 -
Profese Obchodní zástupci
27.08.14 Detail nabídky práce >>