Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Dvousměnný provoz - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Směnnost: Dvousměnný provoz (361 nabídka práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

361 nabídka práce, zobrazuji stránku 34 z 37.1. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   31   32   33 34   35   36

13.1.2023 20:37

Kuchař / kuchařka kebabu

Firma KAYA BROTHERS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště KAYA BROTHERS s.r.o. - pracoviště, Sokolská 581, Nový Hradec Králové, 500 03 Hradec Králové 3
obec: Hradec Králové, okres:Hradec Králové
Poznámka Náplň práce: krájení zeleniny, masa, výroba omáčky; příprava pultu, obsluha zákazníků
Plat 20000 - 25000
Detail nabídky práce >>

11.1.2023 00:26

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Firma Hotel Esplanade Praha, a. s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou.
Plat 27000 - 32000

Samostatný kuchař

Firma Restaurace U Císařů s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. POHOVOR : Loretánská č.p. 175/5, Hradčany, 118 00 Praha 011 KONTAKT : David Jaroměřský, tel.: …
Plat 30000 -
Detail nabídky práce >>

5.1.2023 22:56

Kuchaři

Firma G.W.G., spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště G.W.G, spol. s.r.o. - 001 [153], Pujmanové 1218/10, 14000 Praha 4
Poznámka kontakt: osobně: sídlo firmy.Pujmanové č.p. 1218/10 Krč, 140 00 Praha 4
Plat 19800 -
Detail nabídky práce >>

21.12.2022 22:57

Kuchaři

Firma KRD Group s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště KRD Group s.r.o. - restaurace PALATINO, Lomnického 1705/7, Nusle, 140 00 Praha 4
Poznámka Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: :Kontakt: star.dam@seznam.cz restaurace PALATINO, Lomnicke´ho 1705/5 Praha 4
Plat 19700 - 21000
Detail nabídky práce >>

20.12.2022 23:11

Firma iCatering s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Ing. Anna Bitkina, tel.: uniqa.anna@gmail.com Náplň: - Příprava pokrmů české a mezinárodní kuchyně, - Příprava polotovarů - Kontrola výdeje jídel - Kontrola potravin
Plat 19700 -
Detail nabídky práce >>

14.12.2022 20:30

Kuchař/ka - pizzař

Firma Rasunito s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Masarykovo náměstí 24/13, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
obec: Ostrava, okres:Ostrava-město
Poznámka 51201 Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ZamK Kontakt: telefonicky 778 004 707, osobně po předchozí tel. domluvě Požadavky: - praxi v oboru min. 1 rok, zaměření na …
Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

1.12.2022 21:00

Kuchař / kuchařka

Firma bobrinastyle s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: teplá a studená kuchyň, objednávka surovin, provádění inventury Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (10 - 20)
Plat 20000 -
Detail nabídky práce >>

1.11.2022 23:55

Firma VELOCE GROUP, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Plat 22900 -
Detail nabídky práce >>

3.8.2022 23:09

Samostatní kuchaři

Firma CK MIRA spol. s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Kontakt:tel.: 296 799 527 od 10.00-16.00h Upřesňující informace: Specializace na asijskou kuchyni.