Libochovice, volná pracovní místa Libochovice

Volná pracovní místa pro Region: Litoměřice (Obce v regionu Litoměřice), Obec: Libochovice (Přehled nabídek práce v obci Libochovice) (4 nabídky, → přejít na nabídky)

Pro region Litoměřice eviduje úřad práce 1368 volných pracovních míst v 374 nabídkách práce firem, 42 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 18588 do 23720Kč. Celkem 16514 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Pro obec Libochovice eviduje úřad práce 8 volných pracovních míst v 4 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 16800 do 21000Kč. Celkem 323 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Litoměřice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Litoměřice - Volná místa

Práce v Litoměřicích pro facebook.

Volná místa úřadu práce pro obec Libochovice

4 nabídky práce.

10.11. 02:06

Pomocný dělník hlavní stavební výroby

Firma AJKA TRANSPORT s.r.o..
Pracoviště AJKA TRANSPORT s.r.o., Luční 420, 411 17 Libochovice
obec: Libochovice, okres:Litoměřice
Poznámka Náplň práce: pomocné stavební práce, přidavačské práce, demontážní práce, manipulační práce se stavebními hmotami, bourací práce, pomocné zednické práce, hrubý úklid. ŘP sk B výhodou. ...
Plat 12000 - 20000
ProfeseDělníci v oblasti výstavby budov
Detail nabídky práce >>

4.11. 01:47

Obchodní zástupce - prodej pekařských výrobků

Firma MARTR PLUS s.r.o.
Pracoviště Vrchlického 138, 411 17 Libochovice
Poznámka místo výkonu práce: Ústecký kraj. Požadujeme ŘP - B, praxe v oboru výhodou, časová flexibilita. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky v odpoledních hodinách.
Plat 20000 -
ProfeseObchodní zástupci

4.11. 01:47

Ošetřovatel skotu - dojička

Firma AGRI LIBOCHOVICE a.s.
Pracoviště Poděbradova 643, 411 17 Libochovice
Poznámka praxe v profesi dojička, nejlépe uchazeči z blízkého okolí. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefon, e-mail, osobně.
Plat 22000 - 25000
ProfeseChovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

21.9. 08:39

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Firma Robert Beránek
Pracoviště Robert Beránek, pracoviště Libochovice Čechova, Čechova 362, 411 17 Libochovice
Poznámka vyžadujeme profesionalitu, samostatnost v práci, znalost a samostatnost v oboru. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, možnost ubytování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky od 8.00h. do 20.00h., ...
Plat 13000 - 18000
ProfeseCukráři (kromě šéfcukrářů)

3.10. 02:41

Pomocný dělník v pekařské výrobě ( obsluha pečení )

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 11.10.2017
Plat 25000 - 30000
ProfesePomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

13.9. 01:49

Manipulační pracovník ve výrobě

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 27.09.2017
Plat 13000 -
ProfeseManipulační dělníci ve výrobě

8.9. 01:47

Prodavači potravinářského zboží

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.09.2017
Plat 16000 - 19000
ProfeseProdavači potravinářského zboží

2.8. 02:23

Detektiv - strážný na prodejně

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 17.08.2017
Plat 75 - 95
ProfeseOdborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

2.8. 02:23

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.08.2017
Plat 12400 - 15000

4.7. 02:11

Řidič nákladních automobilů

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.07.2017
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java