Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva (83 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

83 nabídky práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3   4   5   6   7 8   9

15.5.2023 18:12

Obsluha dřevozpracujících strojů

Firma Dřevokomplex R + R, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Libomyšl, okres:Beroun
Poznámka OBSLUHA DŘEVOZPRACUJÍCÍCH STROJŮ - Místo výkonu práce: Libomyšl. Upřesňující informace: nástup možný od 1.11.2017, jedná se o obsluhu dřevozpracujících strojů, rozmítacích a zkracovacích pil. Zaměstnanecké …
Plat 20160 -
Detail nabídky práce >>

13.4.2023 18:12

Výroba dřevěných palet a obsluha dřevozpracujících strojů

Poznámka Náplň práce: výroba dřevěných palet. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, možnost ubytování. Kontakt: telefonicky (Po-Pá, 7:00-16:00 hod.), emailem.
Plat 21480 - 25000
Detail nabídky práce >>

5.4.2023 22:07

Dělník v pilařské výrobě (obsluha automatizovaných strojů a zařízení na zprac. dřeva)

Firma Equidomus s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Equidomus s.r.o. -, Dráchov 129, 392 01 Soběslav
obec: Dráchov, okres:Tábor
Poznámka Praxe v dřevařské výrobě výhodou. Z důvodu manipulace s těžkými břemeny není vhodné pro ženy. Nabízíme: příspěvek na stravování, výkonnostní odměny, zaměstnanecké slevy. Kontakt: telefonicky …
Plat 28000 - 35000
Detail nabídky práce >>

27.3.2023 21:49

Dělník v pilařském provozu

Firma VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Mirkovice, okres:Český Krumlov
Poznámka Odebírání řeziva, výroba palet, příprava materiálu, manuální práce v atmosférických podmínkách. Nabízíme stravování. Kontakt telefonicky po-pá 8:00 - 17:00 hodin nebo e-mailem.
Plat 22000 -
Detail nabídky práce >>

2.1.2023 18:12

Výroba dřevěných palet a obsluha dřevozpracujících strojů - kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Plat 21480 - 30000
Detail nabídky práce >>

16.12.2022 21:42

Dělník v dřevovýrobě

Firma Stavounie-CZ, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Domašov, okres:Brno-venkov
Poznámka První kontakt telefonicky (Po-pá od 8:00 do 15:00 hod.) Práce v dřevovýrobě - výrobě dřevěných obalů, vhodný průkaz na VZV (není podmínkou) Místo výkonu práce: …
Plat 23000 -
Detail nabídky práce >>

9.11.2022 18:12

Výrobci dřevěných palet

Poznámka Upřesňující informace: nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, možnost ubytování. Kontakt: telefonicky (od 7:00-16:00 hod.).
Detail nabídky práce >>

18.8.2022 22:53

Obsluha pily *

Firma Oldřich Divín
Pracoviště
obec: Zubří, okres:Vsetín
Poznámka Požadujeme: znalost ukrajinského jazyka.
Plat 17900 -
Detail nabídky práce >>

6.4.2022 18:12

Obsluha pil a jiných zařízení na prvozní zpracování dřeva - kontakt: telefonicky

Firma Plutos Stav s. r. o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Plutos Stav s. r. o. - Zdice, Čs. armády 664, 267 51 Zdice
obec: Zdice, okres:Beroun
Poznámka Manuální práce, může být i přes čas a víkendy. Kontakt: telefonicky
Plat 19440 - 25000
Detail nabídky práce >>

14.1.2022 00:16

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Firma PRS 9 s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Kontakt: e-mail: office@prs9group.cz Upřesňující informace: Ruský jazyk výhodou.