Volná místa region Plzeň-sever - Volná místa Plzeň-sever

Volná pracovní místa pro Region: Plzeň-sever (429 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Plzeň-sever

429 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   22   23 24   25   26 ..   41   42

27.12.2023 18:51

Údržbář-elektrikář

Firma Amagasaki Pipe Czech s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Kožlany, okres:Plzeň-sever
Poznámka Náplň práce: - elektroúdržba výrobních a provozních zařízení včetně budovy, opravy a servis el. zařízení, preventivní údržba. Nová instalace elektrorozvodů v prostoru výrobních oddělení Požadujeme: …
Plat 30000 -
ProfeseStavební a provozní elektrikáři

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Firma La Lorraine, a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Myslinka, okres:Plzeň-sever
Poznámka Příspěvek na dopravu Stravenkový paušál Dovolená navíc Naturální výhody
Plat 23700 -
ProfeseObsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek
Detail nabídky práce >>

22.12.2023 18:54

Kuchař

Firma Pivovar Chříč s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Chříč, okres:Plzeň-sever
Poznámka Jedná se o chráněné pracovní místo určené pouze pro osoby se zdravotním postižením, ale místo není bezbariérové. Náplní práce zaměstnance je vaření obědů pro zaměstnance …
Plat 130 - 150
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Výpomoc s úklidem

Poznámka Jedná se o chráněné pracovní místo určené pouze pro osoby se zdravotním postižením. Pracovník bude mít na starosti úklid pivovaru a kanceláří. Pracovní doba je …
Plat 130 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Skladník

Firma PILSEN INJECTION, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Úherce, okres:Plzeň-sever
Poznámka Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, dotace na stravování. První kontakt e-mailem.
Plat 30000 - 35000
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků

Brusič nástrojů a kovů

Firma ANASKO&DM s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Úněšov, okres:Plzeň-sever
Poznámka Zajištěná doprava do zaměstnání
Plat 20000 - 25000
ProfeseBrusiči nástrojů a kovů
Detail nabídky práce >>

20.12.2023 20:05

Zedník

Firma ELEKTRO-ŠTAIF, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zruč-Senec, okres:Plzeň-sever
Poznámka Místo výkonu práce: stavby firmy v rámci ČR. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, další benefity a nezdanitelné náhrady.
Plat 18900 - 28000
ProfeseZedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb
Detail nabídky práce >>

20.12.2023 18:52

Obsluha čerpací stanice

Firma Mgr. Kateřina Moučková
Pracoviště
obec: Chotíkov, okres:Plzeň-sever
Poznámka Nutná vlastní doprava. Pracovní smlouva nejprve na rok a pak možnost prodloužení na neurčito. Kontaktujte e-mailem či telefonicky Po - Pá 8:00 - 18:00
Plat 26000 - 27000
ProfeseObsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Učitel/učitelka 1. stupně

Firma Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Heřmanova Huť, okres:Plzeň-sever
Poznámka Mzda bude navýšena o osobní příplatek. Příspěvek na obědy. příspěvky z fondu FKSP.
Plat 32820 - 42780
ProfeseUčitelé na 1. stupni základních škol

Učitelé na 2. stupni základních škol - př, ch, m

Firma Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Všeruby, okres:Plzeň-sever
Poznámka částečný úvazek 20 z 22; aprobace Př, Ch, M
Plat 20000 -
ProfeseUčitelé na 2. stupni základních škol