Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - volná místa

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí

Další členění

Volná místa úřadu práce jsou podrobně členěna dle profesí

Uklízeči a pomocníci (61)

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnic.. (8)

Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stav.. (6)

Pracovníci pouličního prodeje a poskytov.. (2)

Pomocní pracovníci při přípravě jídla (1)

Pracovníci s odpady a ostatní pomocní pr.. (1)

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci (37)

Volná pracovní místa pro Profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci (37 nabídek, → přejít na nabídky)

Pro profesi Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci eviduje úřad práce 138 volných pracovních míst v 37 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 8 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 13200 do 16500Kč. Celkem 161998 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Vyhledat volné místo pro profesi Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Vyhledat ve volných pracovních místech, Profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'profesi Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Volná místa úřadu práce pro profesi Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

37 nabídek práce.

Další nabídky: 1 2 3 4

28.3.

Pomocná síla do kuchyně

Firma ATC Hradec s.r.o.
Pracoviště Hradec č.e. 87, Rokle, 432 01 Kadaň 1
obec: Rokle, okres:Chomutov
Poznámka V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: maly@atchradec.com nebo volat na tel.č.: 603 497 169 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - ATC Hradec ...
Plat 15000 -
Detail nabídky práce >>

24.3.

Balič/balička v potravinářském průmyslu (nemasná výroba)

Firma MTM Service Prague s.r.o.
Pracoviště MTM Service Prague s.r.o. 001, Teplice
obec: , okres:
Poznámka Pracoviště v okrese Teplice Požadujeme: - 100% zdraví, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, pracovitost. Hlásit se telefonicky na tel.č. 606 280 709 (paní Habovčíková)
Plat 17000 -

24.3.

Balič/balička v kosmetickém průmyslu

Plat 13000 -

24.3.

Dělník, topič, řidič

Firma SLUŽBY OBCE KRASOV s.r.o.
Pracoviště Krasov 29, 794 01 Krnov 1
obec: Krasov, okres:Bruntál
Poznámka místo výkonu práce : Krasov ŘP sk. B, T, samostatnost, zodpovědnost, běžná údržba v rámci obce, štípání dřeva, zednické práce, práce v lese, údržba zeleně, ...
Plat 75 -

24.3.

Pomocný/á elektroinstalatér/ka

Firma AT Com plus a.s.
Pracoviště AT Com plus a.s. - pracoviště, Nádražní 702, 517 73 Opočno
obec: Opočno, okres:Rychnov nad Kněžnou
Poznámka Kontakt telefonicky. - ZŠ - pomocné elektroinstalační práce - zaměstnanci budou vysíláni na služební cesty dle sjednaných zakázek v rámci ČR.
Plat 14000 -

23.3.

Jezdec na koni a střelec

Firma HUCUL Olšovka, spol.s.r.o.
Pracoviště HUCUL Olšovka, spol.s.r.o.- provozovna, Březí 37, Žinkovy, 335 01 Nepomuk 1
obec: Žinkovy, okres:Plzeň-jih
Poznámka Místo výkonu práce: Březí č.p. 37, Žinkovy. Upřesňující informace: Ukázky bojového umění při jízdě na koni. Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem.

23.3.

Dělník/ce ve výrobě - sladké pečivo

Firma Pekařství Cais s.r.o.
Pracoviště Pražská 490, 384 22 Vlachovo Březí
obec: Vlachovo Březí, okres:Prachatice
Poznámka Jednosměnný provoz - ranní směna od 6:00, pečení koblih Informace poskytne paní Bízková Jitka, tel.: 778 407 290
Plat 18000 -

22.3.

Dělník/dělnice do výroby

Firma Pekařství Kopecký s.r.o.
Pracoviště Kramolínova 1219/14, 288 02 Nymburk 2
obec: Nymburk, okres:Nymburk
Poznámka Náplň práce: výroba pekařských výrobků, příprava a tvarování těst, zdobení a dohotovování; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky denně od 10:00 - 13:00 hod.
Plat 15000 - 20000

21.3.

Dělník/dělnice ve výrobě - expedice

Firma Ladislav Frídel - pekařství
Pracoviště Raisova 89, Nové Město, 337 01 Rokycany 1
obec: Rokycany, okres:Rokycany
Poznámka Místo výkonu práce: Rokycany, Raisova č.p. 89 Požadujeme: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení 13.000,- Kč/měs. Pracovněprávní vztah: dohoda o provedení práce Kontakt nejprve telefonicky: M. ...

17.3.

Pomocník do truhlárny a lakovny

Firma Petr Miček
Pracoviště Petr Miček-truhlárna, Bohdalovice 79, 468 45 Velké Hamry
obec: Velké Hamry, okres:Jablonec nad Nisou
Poznámka Pomocník do truhlárny a lakovny - zákl. vzdělání, nebo vyučen. Možno i na DPP, možnost ubytování. Hlásit se předem telefonicky.