Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - volná místa

Vybraná profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Vše > Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci (59)

Uklízeči a pomocníci (102)

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnic.. (8)

Pracovníci s odpady a ostatní pomocní pr.. (2)

Pomocní pracovníci při přípravě jídla (9)

Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stav.. (3)

Pracovníci pouličního prodeje a poskytov.. (2)

Vyhledávat ve vybraných nabídkách
Zasílat vybrané nabídky na email
(Profese:Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci)

Vybrané nabídky zaměstnání,
Profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Nalezeno: 59 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 6.

Pomocník v pohostinství

Firma Jaroslav Zatloukal
Pracoviště Restaurace Výšovice, Výšovice 94, 79809 Vřesovice
obec: Výšovice, okres:Prostějov
Poznámka I ABSOLVENT. ŘP sk. B podmínkou, vyučení v oboru číšník nebo zkušenosti v této profesi výhodou; PD: turnusy, střídání krátkého a dlouhého týdne. Doba určitá ...
Plat 60 -
16.04.14 Detail nabídky práce >>

Pomocník do lakovny

Firma Petr Miček (4 nabídky práce)
Pracoviště Petr Miček-truhlárna, Bohdalovice 79, 468 45 Velké Hamry
obec: Velké Hamry, okres:Jablonec nad Nisou
Poznámka Pomocník do lakovny - zákl. vzdělání, nebo vyučen. Možno i na DPP. Hlásit se předem telefonicky.
Plat 12000 -

Pomocník do truhlárny

Poznámka Pomocník do truhlárny - zákl. vzdělání, nebo vyučen. Možno i na DPP. Hlásit se předem telefonicky.

Dělník/ce v kartonáži

Firma JSS-OBAL SERVIS s.r.o.
Pracoviště Družstevní 339, 789 71 Leština u Zábřeha
obec: Leština, okres:Šumperk
Poznámka Pracovní náplň: výroba obalů z papíru, související práce. Požadujeme: pracovitost, preciznost, chuť se učit něco nového.
Plat 8500 - 10000

Uklízečka

Firma JASPA s.r.o. (4 nabídky práce)
Pracoviště JASPA s.r.o. parcoviště Postřelmov, Tovární 182, 789 69 Postřelmov
obec: Postřelmov, okres:Šumperk
Poznámka pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné!!!! 1x pro pracovitě Postřelmov , 5 hod. denně , 5500,- Kč /měsíc 1x pro pracoviště Zábřeh , 4 hod. denně ...
Plat 5500 -

Prodavač/prodavačka točené zmrzliny

Firma Karel Fiala
Pracoviště Karel Fiala;, Hlavní třída 562/85, 70800 Ostrava 8
obec: Ostrava, okres:Ostrava-město
Poznámka Žádosti zasílejte pouze na e-mail: fk-exim@seznam.cz, uveďte místo bydliště, telefonní kontakt a stupeň přiznané invalidity. Firma zaměstnávající Osoby zdravotně postižené (OZP) hledá Prodavače/Prodavačku k prodeji ...
Plat 5600 -
15.04.14 Detail nabídky práce >>

Pomocný dělník/ce

Firma NOBUS PRINT s.r.o. (3 nabídky práce)
Pracoviště NOBUS PRINT s.r.o., Ostrava - Zábřeh, Pavlovova 2624/29, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30
Poznámka Pouze pro OZP!!! Základní vzdělání, možno bez praxe.
Plat 8000 -

Dělník/dělnice

Firma Miloslav Jandera
Pracoviště Miroslav Jandera -, Osík 27, 569 67 Osík u Litomyšle
obec: Osík, okres:Svitavy
Poznámka Požadujeme: - znalost práce na PC
Plat 4000 - 5000

Dělník

Firma LM holding s.r.o.
Pracoviště Jedlová č.p. 437
obec: Jedlová, okres:Svitavy
Plat 8500 -

Pomocná síla do kuchyně

Firma Jídelna Labužník s.r.o. (3 nabídky práce)
Pracoviště Vendolí 351, 569 14 Vendolí
obec: Vendolí, okres:Svitavy
Poznámka Požadujeme: zdravotní průkaz,trestní bezúhonnost podmínkou, smysl pro pořádek,loajalita,praxe v oboru vítána,chuť pracovat,manuální zručnost. nabízíme : práci ve výborném kolektivu,stravování,možnost dobrého výdělku. Pracovní doba:3:00-11:30, 6:00-12:00