Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Pomocní manipulační pracovníci v dopravě (40 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

40 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5

15.1. 23:49

Manipulanti

Firma PPL CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Mrázová Kateřina Ing., e-mail: nabor@ppl.cz ranní a odpolední směna, základní znalost českého jazyka Zaměstnanecké výhody5): 13. mzda, výkonnostní měsíční bonus, 4 týdny dovolené, stravenky, valorizace …
Plat 24000 - 32000
Detail nabídky práce >>

12.1. 22:40

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Poznámka Mrázová Kateřina Ing., e-mail: nabor@ppl.cz Manipulace se zásilkami a jejich další zpracovávání: - nakládka, vykládka, manipulace s paletovým a pojezdovým vozíkem - skenování zásilek a …
Plat 23000 - 30000
Detail nabídky práce >>

10.1. 21:02

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - závozníci

Firma NAVI SERVIS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště NAVI SERVIS s.r.o. - Modletice, Modletice
obec: Modletice, okres:Praha-východ
Poznámka Místo pracoviště: - Modletice 198 Prvotní kontakt: - tel.: 776 676 745 - osobně: Modletice
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

4.1. 19:46

Operátoři e-shopu - vypravování zásilek do středoasijských států

Firma AROMEDICA, spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Rakovník, okres:Rakovník
Poznámka Znalost ruštiny a turečtiny či kazaštiny výhodou. Nabízíme: stravenky, sick days. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem gabriela@aromedica.cz
Plat 21300 - 24000
Detail nabídky práce >>

3.1. 21:10

Firma AUTODOPRAVA KREJZL s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště AUTODOPRAVA KREJZL s.r.o. - 01, U Kaple 11/11, 664 49 Ostopovice
obec: Ostopovice, okres:Brno-venkov
Poznámka První kontakt: e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Detail nabídky práce >>

3.1. 20:44

Operátor

Firma NOVA GLOBAL CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Brno, okres:Brno-město
Poznámka Obsluha zákazníků. Kontrola balení a jeho kvalita, označení, stanovení hmotnosti a rozměrů přijímaného nákladu. Poskytování zásilek ke kontrole a vydávání zásilek klientovi. Regulace fronty zákazníků …
Detail nabídky práce >>

3.1. 20:44

Pomocný pracovník obchodního provozu

Firma VIETBOX s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Telef. kontakt 10-14 hod. Požadujeme pracovat o víkendech a s svátcích, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. Vitnamský jazyk vítán. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou katrou.
Plat 19500 -
Detail nabídky práce >>

2.1. 23:54

Firma Palorente s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Práce o víkendech a svátcích, fyzicky náročná práce, zvedání břemen, výpis z trestního rejstříku
Detail nabídky práce >>

20.12.2023 21:33

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Firma ČSAD Benešov s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: , okres:
Poznámka Prvotní kontakt: tel.: 606773222, Po-Pá 6-1430 e-mail: personalni@comtransport.cz Upřesňující informace: - kontrola funkčnosti systému vozidel v režimu PID
Plat 160 -
Detail nabídky práce >>

20.12.2023 19:51

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě ( operátor/ka pid)

Firma ČSAD Slaný s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: - kontrola funkčnosti informačního systému v režimu PID. Telefonický nebo e-mailový kontakt možný Po - Pá 6:00 - 14:30hod.
Plat 160 -

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat