Region Prachatice - Volná pracovní místa Prachatice

Volná pracovní místa pro Region: Prachatice (Obce v regionu Prachatice) (466 nabídek, → přejít na nabídky)

Pro region Prachatice eviduje úřad práce 1307 volných pracovních míst v 466 nabídkách práce firem, 4 nabídky práce jsou nové, 30 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 18007 do 23728Kč. Celkem 7493 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Vyhledat volné místo pro region Prachatice

Vyhledat ve volných pracovních místech, Okres: Prachatice

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Prachatice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Prachatice - Volná místa

Práce v Prachaticích pro facebook.

Volná místa Jobs.cz - Bohunice

Nabídka Město Firma Datum
Osobní asistent (Pracovník v sociálních službách-pečovatel) Bohunice ParaCENTRUM Fenix, z. s. 19.08.2017
Vedoucí ekonomického oddělení Bohunice MASARYKOVA UNIVERZITA 18.08.2017
Zedník a stavební zámečník Dvory BAU-STAV a.s. 18.08.2017
MARKET ANALYST Bohunice MASARYKOVA UNIVERZITA 18.08.2017
SALES REPRESENTATIVE / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Bohunice DATASCAN, s.r.o. 16.08.2017
Prodejce nových vozů Bohunice RAŠINO a.s. 15.08.2017
Další nabídky Jobs.cz v obci Prachatice

Volná místa úřadu práce pro region Prachatice

466 nabídek práce.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 45 46 47

19.8.

Balíkový doručovatel pro depo prachatice

Firma Česká pošta, s.p.
Pracoviště Česká pošta, státní podnik-pošta Prachatice, Pivovarská 284, Prachatice II, 383 01 Prachatice
obec: Prachatice, okres:Prachatice
Poznámka Požadavky: ŘP sk. B Hlavní pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok / poté doba neurčitá/ Kontakt p. Kotrbová 730 583 122
Plat 17000 -
ProfeseMotorizovaní doručovatelé poštovních zásilek
Detail nabídky práce >>

19.8.

Operátor extruze

Firma BACHL, spol. s r.o.
Pracoviště BACHL, spol. s r.o. - Bohumilice, Bohumilice 70, 384 81 Čkyně
obec: Bohumilice, okres:Prachatice
Poznámka Zaměstnanecké výhody: * stravování * příspěvek na dopravu Kontakt: - Langová Martina Bc., tel.: 720 966 742, e-mail: martina.langova@bachl.cz
Plat 18000 - 20000
ProfeseObsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

19.8.

Pomocný tiskař

ProfeseTiskaři

19.8.

Obsluha konfekčního stroje

17.8.

Svářeč

Firma SMC metal s.r.o.
Pracoviště SMC Metal s.r.o., Těšovice 59, 383 01 Prachatice
obec: Těšovice, okres:Prachatice
Poznámka Kontakt: - Malkus Václav, tel.: 734 852 623, e-mail: smc-metal@seznam.cz
Plat 12000 - 18000
ProfeseSvářeči

17.8.

Pomocné práce ve strojírenství

Poznámka Náplň práce: - příprava materiálu do výroby, montáž výrobků.. Kontakt: - Malkus Václav, tel.: 734 852 623, e-mail: smc-metal@seznam.cz
ProfesePomocní dělníci ve výrobě

17.8.

Zámečník

Firma KŮTA SERVIS s.r.o.
Pracoviště Kůta servis s.r.o., Kasárenská 382, 38301 Prachatice
Poznámka Kontakt: - Kůta František, tel.: 731522969, e-mail: ludek.kuta@kutaservis.cz
Plat 20000 - 21000
ProfeseProvozní zámečníci, údržbáři

17.8.

Uklízeči veřejných prostranství - popelář

Firma Městské služby Vimperk, s.r.o.
Pracoviště Městské služby Vimperk, s.r.o. - provozovna, Podzámčí 612, Vimperk II, 385 01 Vimperk
obec: Vimperk, okres:Prachatice
Poznámka Kontakt : Jan Král , tel.: 606664949, e-mail: msl.vimperk@volny.cz
Plat 15000 -
ProfesePracovníci s odpady

17.8.

Výrobní dělník

Firma Window Holding a.s.
Pracoviště Window Holding a.s. - Husinec - provozovna, Sklářská 48, Husinec - Výrov, 383 01 Prachatice
obec: Husinec, okres:Prachatice
Poznámka Požadujeme: - schopnost pracovat v týmu - manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost Náplň práce: - obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů. - obsluha jednoduchých strojů ...
Plat 18000 - 25000

17.8.

Řidič

Firma PROGRES HOLDING a. s.
Pracoviště PROGRES Holding a. s. - pracoviště, Nová Pec č.e. 1, 384 62 Nová Pec
obec: Nová Pec, okres:Prachatice
Poznámka ŘP sk. C a E, práce s hydraulickou rukou Kontakt: - Kučírek Pavel, tel.: 724341175
Plat 20000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)