Prodavači ostatního zboží v prodejnách, Pracovní poměr - plný úvazek - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách, Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek (152 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Prodavači ostatního zboží v prodejnách

152 nabídky práce, zobrazuji stránku 15 z 16.2. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   10   11   12   13   14 15

26.10.2023 23:14

Prodejci dětských hřišť

Firma Lefay s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Kontakt: Lana Tomáš, e-mail: tomas.lana@k2l.cz Požadujeme dobrý český jazyk, ruština/ukrajinština výhodou.
Plat 23000 -
Detail nabídky práce >>

dnes, 20:36

Prodavači

Firma Progress TRW s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Hradec Králové, okres:Hradec Králové
Poznámka Náplň práce: prodej nářadí a zahradní techniky
Plat 19700 -
Detail nabídky práce >>

2.10.2023 19:41

Asistent/ka prodeje obchodního centra

Firma TOP TANK s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Česká Kubice, okres:Domažlice
Poznámka Prodej zboží v obchodním centru, komunikace se zákazníky, znalost základů NJ výhodou. Nástup možný ihned. Nutný e-mailový nebo telefonický (8,00 - 14,00 hod.) kontakt.
Plat 25000 - 28000
Detail nabídky práce >>

2.8.2023 23:06

Asistentˇ/ka prodeje - pilotshop (letecké příslušenství)

Firma OK AVIATION Base, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Krůtová Lenka, e-mail: kariera@ok-aviation.cz Požadavky: " Zájem o letectví " Komunikativnost a příjemné vystupování " Schopnost samostatného řešení problému " Angličtina - slovem i písmem …
Plat 35000 - 40000
Detail nabídky práce >>

1.8.2023 06:21

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Firma PetCenter CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Skálová Žaneta, e-mail: hr@petcenter.cz Jedná se o zverimex, nedoporučujeme kandidátům s fobiemi či alergiemi na zvířata, seno zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká sleva, vzdělávání
Plat 20000 - 23000
Detail nabídky práce >>

8.6.2023 18:36

Prodavač(-ka) instalatérského materiálu

Firma INSTALATÉRSTVÍ Sýkora - Regner s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Přeštice, okres:Plzeň-jih
Poznámka Požadujeme: prodavač(-ka) instalatérského materiálu, vítaná znalost instalatérského zboží Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit schůzku Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon a prémie
Plat 25000 -
Detail nabídky práce >>

25.5.2023 22:45

Firma Duc Phan Thanh
Poznámka KONTAKT : Phan Thanh, tel.: 776 708 932, 776 420 888, e-mail: PHANHAANH@EMAIL.CZ ČÁSTEČNÁ ZNALOST VIETNAMŠTINY VÝHODOU. VÝPIS RT.
Plat 18000 -
Detail nabídky práce >>

8.2.2023 23:13

Odborný prodejce barev, laků a malířských potřeb

Firma PROFI COLOR, s.r.o (Obchodní rejstřík)
Poznámka Topolančinová Jana, tel.: 731554054 každý den 8:00-15:00hodin, e-mail: topolancinova@profi-color.cz nebo osobně Nová Ves II č.p.4, 282 01 Rostoklaty, čas: 9:00-14:00 dle telefonické dohody Co Vás …
Plat 30000 - 34000
Detail nabídky práce >>

4.1.2023 23:14

Firma Avardy s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Kontakt: Tel: 774730319 v po - pá Znalost floristické práce velkou výhodou § 97 d,
Plat 20000 - 24000
Detail nabídky práce >>

28.12.2022 22:43

Květináři

Firma CULTRA PRAHA s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště CULTRA PRAHA s.r.o.MVP, Hlavní město Praha - Václavské náměstí - Květiny Světozor
obec: , okres:
Poznámka Mluvené slovo česky