Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. - Volná místa

Volná pracovní místa pro Firma: Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. (2 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. eviduje úřad práce 2 volná pracovní místa v 2 nabídkách práce firem, 2 nabídky práce jsou nové, 2 nabídky jsou za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 31500 do 34000Kč. Celkem 5 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na přehled nabídek práce pro firmu Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s..

Volná místa úřadu práce (MPSV)

2 nabídky práce, zobrazuji stránku 1 z 1.2. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

dnes, 19:47

Kuchař/ka

Firma Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Pracoviště Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. - pracoviště Divadelní restaurace, Na Sekyře 2377, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
obec: Rakovník, okres:Rakovník
Poznámka Náplň práce: samostatná příprava a úprava jídel studené a teplé kuchyně. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Praxe a vyučení v oboru výhodou. Nabízíme: týden dovolené navíc, …
Plat 34000 - 37000
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

dnes, 19:47

Řidiči nákladního automobilu

Pracoviště Havlíčkova 69, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1
Poznámka Náplň práce: řízení motorových vozidel, rozvoz výrobků společnosti k odběratelům (rozvoz piva), nakládka a vykládka zboží. Pracovní doba: cca od 6-7 do 15-16 hod. Požadujeme: …
Plat 29000 - 31000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

20.9.2023 19:51

Pomocná síla v kuchyni

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 20.09.2023
Plat 21000 - 23000
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

24.5.2023 19:51

Exportní manager

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 24.05.2023
Plat 25000 -
ProfeseŘídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Ředitel/ka rozvoje

Plat 50000 -
Detail nabídky práce >>

26.7.2022 19:46

Pomocná síla v kuchyni, uklízeč/ka

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.07.2022
Plat 19000 -

Kuchař/ka

Plat 16800 -
Detail nabídky práce >>

13.8.2021 19:46

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 13.08.2021
Detail nabídky práce >>

10.6.2021 19:49

Kuchař/ka

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 10.06.2021

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák