Region Strakonice - Volná pracovní místa Strakonice

Volná pracovní místa pro Region: Strakonice (Obce v regionu Strakonice) (445 nabídek, → přejít na nabídky)

Pro region Strakonice eviduje úřad práce 1202 volných pracovních míst v 445 nabídkách práce firem, 12 nabídek práce je nových, 94 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 18420 do 23919Kč. Celkem 10005 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Vyhledat volné místo pro region Strakonice

Vyhledat ve volných pracovních místech, Okres: Strakonice

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Strakonice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa Jobs.cz - Čejetice

Nabídka Město Firma Datum
Generální ředitel Čejetice BENET AUTOMOTIVE s.r.o. 16.10.2017
Přijímací technik - Strakonice Strakonice Volvo Group Czech Republic, s.r.o. 16.10.2017
Sociální pracovník Radošovice Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú. 13.10.2017
Referent nákupu Novosedly Heat Transfer Systems s.r.o. 13.10.2017
Vedoucí nástrojárny Čejetice BENET AUTOMOTIVE s.r.o. 11.10.2017
Automechanik osobních a užitkových vozů Volkswagen Řepice AUTO STRAKONICE spol. s r.o. 11.10.2017
Další nabídky Jobs.cz v obci Strakonice

Volná místa úřadu práce pro region Strakonice

445 nabídek práce.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 43 44 45

dnes, 01:51

Hlavní účetní

Firma Základní škola a Gymnázium Vodňany
Pracoviště Alešova 50, Vodňany I, 389 01 Vodňany
obec: Vodňany, okres:Strakonice
Poznámka POŽADAVKY: VŠ v bakalářském studijním programu ekonomického směru znalost podvojného účetnictví příspěvkové organizace (nejlépe školství), znalost práce na PC na dobré úrovni, znalost účetního programu ...
Plat 16540 - 24890
ProfeseÚředníci v oblasti účetnictví
Detail nabídky práce >>

dnes, 01:51

Autoklempíř - karosář

Firma AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o.
Pracoviště AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. - STRAKONICE, Dopravní 35, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1
obec: Strakonice, okres:Strakonice
Poznámka POŽADAVKY: vyučení v oboru, praxe výhodou, ŘP skupiny "B" KONTAKT: Vrácovský, tel.: 602124909, e-mail: vracovsky@autosevcik.cz, osobně na provozovně od 14 - 17 hod.
Plat 20000 -
ProfeseKarosáři a autoklempíři

dnes, 01:51

Učitel matematiky pro základní a střední školu

Firma Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480
Pracoviště Zátiší 480, Vodňany II, 389 01 Vodňany
Poznámka DPP - zástup za dlouhodobou nemoc. KONTAKT: Poslední Šárka, Dubský Karel, tel.: 383382410, 724124760 - od 7:00 do 14:00, e-mail: rybarskaskola@srs-vodnany.cz
Plat 220 -
ProfeseUčitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

dnes, 01:51

Učitel mateřské školy

Firma Základní škola a Mateřská škola Bělčice, okres Strakonice
Pracoviště nám. J. Kučery 69, 387 43 Bělčice
obec: Bělčice, okres:Strakonice
Poznámka KONTAKT: Holub Antonín, e-mail: zs.belcice@iol.cz, osobně na adrese Nám.J.Kučery 69, Bělčice
Plat 21500 - 24900
ProfeseUčitelé v oblasti předškolní výchovy

dnes, 01:51

Plat 16125 - 18675

dnes, 01:51

Obsluha čerpací stanice

Firma Jaroslav Vondrášek
Pracoviště Jaroslav Vondrášek - provozovna, Volyňská 194, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1
Poznámka POŽADAVKY: min. vzdělání - vyučení - obor nerozhoduje KONTAKT: Vondrášek Jaroslav, e-mail: jaroslav77@seznam.cz, osobně na adrese provozovny.
Plat 15000 -
ProfeseObsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

dnes, 01:51

Florista/ka - květinář/ka

Firma Petr Šefl
Pracoviště Volyňská 107, Přední Ptákovice, 386 01 Strakonice 1
Poznámka POŽADAVKY: příjemné vystupování a samostatnost, praxe výhodou, možnost zaučení Pracovní doba: 8-12:00hod., 13-17:00hod. - dvousměnný provoz KONTAKT: Šefl Petr, tel.: 603540622, e-mail: kvetinyoaza@kvetinyoaza.cz
Plat 80 -
ProfeseZahradníci floristé a květináři

dnes, 01:51

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Firma Oblastní charita Strakonice
Pracoviště Oblastní charita Strakonice - Dům klidného stáří sv.Anny Sousedovice, Sousedovice 40, 386 01 Strakonice 1
obec: Sousedovice, okres:Strakonice
Poznámka Oblastní charita Strakonice hledá pro Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích zaměstnance na pozice: Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče Pracovní doba ...
Plat 18500 -
ProfeseOstatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

16.10. 14:36

Ostatní zpracovatelé masa

Firma Vodňanská drůbež, a.s.
Pracoviště Vodňanská drůbež, a. s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01 Vodňany
Poznámka Náplň práce: ukládání drůbeže na tácky, sáčkování a balení kuřat, kontrola kvality masa, obsluha balícího a etiketovacího zařízení Začátky směn: (zevčasněné směny) - ranní směna ...
ProfeseOstatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

16.10. 12:28

Vedoucí výdejny, metrolog

Firma ČZ a.s.
Pracoviště Tovární 202, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1
Poznámka pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení technický směr PC, samostatnost, zodpovědnost
Plat 16000 - 20000
ProfeseOstatní strojírenští technici