Volná místa region Svitavy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Svitavy, Profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (5 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro region Svitavy eviduje úřad práce 2518 volných pracovních míst v 965 nabídkách práce firem, 59 nabídek práce je nových, 188 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 10000 do 41700Kč. Celkem 11215 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 443 volná pracovní místa jsou přímo v obci Svitavy.

Pro profese Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel eviduje úřad práce 5013 volných pracovních míst v 1122 nabídkách práce firem, 71 nabídka práce je nová, 140 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 29600 do 35800Kč. Celkem 7479 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel dle regionů.

Další členění Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Volná místa úřadu práce pro profesi Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel jsou dále podrobně členěna:

Řidiči nákladních automobilů (kromě taha.. (767)

Řidiči tahačů (719)

Řidiči ostatních speciálních vozidel (101)

Řidiči cisternových vozů (7)

Řidiči silničních úklidových vozidel (6)

Řidiči popelářských vozů (3)

Všechny profese

Facebook Práce Svitavy - Volná místa

Práce ve Svitavách pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Svitavy - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

5 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 1.5. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

25.3. 22:11

Řidič/ka c+e, profesní průkaz

Firma Stavební vodohospodářská, s.r.o.
Pracoviště
obec: Moravská Třebová, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: strojnický průkaz výhodou, praxe na stavbách inženýrských sítí VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál KONTAKT: telefonicky, osobně Po-Pá 6:30 - …
Plat 170 - 190
Detail nabídky práce >>

13.2. 21:45

Řidič/ka mkd skupiny c + e

Firma EXTOS - European Express Transport Organisation s.r.o.
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: turnusy 14 dní práce + 7 dní volno, stálé přepravy mezi DE-Benelux, v případě vašeho zájmu jsou možné i delší turnusy nebo turnusy …
Plat 44000 - 55000
Detail nabídky práce >>

19.1. 23:28

Řidič/ka mkd

Firma West Cargo Spedition, s.r.o.
Pracoviště Havlíčkova 1118, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
obec: Litomyšl, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: zkušenosti s MKD KONTAKT: e-mailem
Plat 21300 -
Detail nabídky práce >>

18.1. 21:49

Řidič vnitrostátní a mezinárodní dopravy

Firma Vladislav Slavíček
Pracoviště
obec: Opatovec, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: řidičské oprávnění typu C+E, znalost ruského jazyka, českého jazyka a základy anglického jazyka, praxe 3 roky, znalost celních dokumentů KONTAKT: e-mailem
Detail nabídky práce >>

3.1.2022 20:55

Řidič mkd

Firma Frost Cargo, s.r.o.
Poznámka KONTAKT: e-mailem
Plat 21360 -
Detail nabídky práce >>

13.2. 21:45

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 13.02.2024
Plat 25000 - 40000
Detail nabídky práce >>

15.9.2023 20:59

Řidič/ka řp skup. c + e

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 15.09.2023

Plat 55000 - 60000

Řidič/řidička c+e vnitrostátní přeprava

Detail nabídky práce >>

19.7.2023 21:29

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 19.07.2023
Plat 35000 - 60000

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák