Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (92 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

92 nabídky práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3   4 5   6   7   8   9   10

25.3. 20:44

Pracovník úklidu

Firma Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Mladá Boleslav, okres:Mladá Boleslav
Poznámka Prvotní kontakt: tel. 727969043 e-mail: nabor@onmb.cz Povolení k zaměstnání dle § 97 d).
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

25.3. 20:44

Pracovníci úklidu

Poznámka Prvotní kontakt: tel. 727969043 e-mail:nabor@onmb.cz Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 147/23, Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1
Detail nabídky práce >>

21.3. 08:02

Pracovník/ce úklidu

Firma OLMAN spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Nové Město na Moravě, okres:Žďár nad Sázavou
Poznámka ZamK; Nechodit na pracoviště, nutný prvotní telefonický kontakt. Volejte: 730 186 797. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (9 - 15 hod.)
Detail nabídky práce >>

14.3. 20:57

Dělník/ce ve zdravotnickém zařízení - uklízeč

Firma Nemocnice na Pleši s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Nová Ves pod Pleší, okres:Příbram
Poznámka Pozice: Dělník/ce ve zdravotnickém zařízení - uklízeč Kontakt: Uherová Kateřina, tel.: 318 541 513, e-mail: personalni@naplesi.cz První kontakt osobně, e-mailem, telefonicky. Nástup od 18.3.2024. Mzda: …
Plat 19200 -
Detail nabídky práce >>

13.3. 22:59

Pomocníci ve zdravotnickém zařízení

Firma Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zlín, okres:Zlín
Poznámka Nástup dle Dohody Nutnost orientace ve zdravotnickém prostředí.
Detail nabídky práce >>

13.3. 20:38

Pomocník ve zdravotnictví

Poznámka Prvotní kontakt: tel.: 727 969 043, e-mail: nabor@onmb.cz
Plat 20160 -
Detail nabídky práce >>

13.3. 17:13

Uklízeč/ka

Firma Labs1503 a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka KONTAKT : Pelikánová Slávka, e-mail: kariera@labs1503.cz Náplň práce: - Úklid a stírání podlah v ordinacích a čekárnách dentálních klinik - Úklid kancelářských prostor Požadavky: - …
Plat 20000 - 30000
Detail nabídky práce >>

12.3. 21:23

Úklidový pracovník

Firma Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Liberec, okres:Liberec
Poznámka Úklid ve zdravotnickém zařízení. Kontakt: e-mailem
Detail nabídky práce >>

11.3. 20:32

Pomocník v zubní laboratoři

Firma Zubní laboratoř - Miroslav Diviš s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Mikuláše z Pelhř. 412, 393 01 Pelhřimov
obec: Pelhřimov, okres:Pelhřimov
Poznámka Náplň práce: odlévání zubních otisků, údržba laboratorních zařízení. Požadujeme: znalost AJ, NJ pro čtení technické dokumentace k zařízením výhodou. Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!
Detail nabídky práce >>

7.3. 23:37

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Firma Family Medical Care s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Vlachová Lucie, e-mail: lucie@principio.cz čistý trestní rejstřík , komunikativní znalost angličtiny výhodou, prosím pošlete životopis