Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - volná místa

Volná pracovní místa pro Firma: Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (3 nabídky, → přejít na nabídky)

Pro Yusen Logistics (Czech) s.r.o. eviduje úřad práce 4 volná pracovní místa v 3 nabídkách práce firem, 1 nabídka je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 22000 do 28300Kč. Celkem 102 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Volná místa úřadu práce

3 nabídky práce.

26.5.

Skladník - řidič vzv / nízkozdvihu

Firma Yusen Logistics (Czech) s.r.o.
Pracoviště Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Strančice, Strančice
obec: Strančice, okres:Praha-východ
Poznámka Náplň práce: * vykládka a nakládka kamionů, manipulace se zbožím ve skladu * zaskladňování a vyskladňování zboží * veškerá manipulace je pomocí vysokozdvižného vozíku nebo ...
Plat 21000 - 23000
ProfeseŘidiči vysokozdvižných vozíků
Detail nabídky práce >>

11.5.

It specialista (helpdesk)

Pracoviště Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Průmyslová zóna Ovčáry, Ovčáry 276, 280 02 Kolín 2
obec: Ovčáry, okres:Kolín
Poznámka Pracovní doba: e-mailem: jana.krepelkova@cz.yusen-logistics.com telefonicky: Křepelková Jana Mgr., tel.: 731 486 075 Zástup na MD/RD o Profesní zkušenosti na obdobné pozici 2 roky o Znalost ...
Plat 22000 - 27000
ProfeseTechnici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

11.5.

Nákupčí

Poznámka Pracovní doba: e-mailem: jana.krepelkova@cz.yusen-logistics.com telefonicky: Křepelková Jana Mgr., tel.: 731 486 075 o Min 2 roky praxe v oblasti nákupu o Zkušenosti s výběrem dodavatelů ...
Plat 23000 - 35000
ProfeseNákupčí

28.4.

Skladník/řidič vzv

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.04.2017
Plat 18440 - 20320
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků

7.2.

Skladový operátor

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 05.04.2017
Plat 18000 - 21000

15.9.2016

Řidič vzv / skladník

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.09.2016
Plat 19000 - 23000

28.6.2016

Skladník / řidič vzv

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.07.2016
ProfeseObsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

17.5.2016

Specialista zákaznického servisu

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.05.2016
Plat 25000 - 27000
ProfeseObchodní referenti

27.2.2016

Skladoví operátoři

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.04.2016
Plat 18000 - 20000

24.2.2016

Dispečer dopravy a přepravy

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.03.2016
Plat 28000 - 30000
ProfeseDopravní dispečeři

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java