Region Znojmo - Volná pracovní místa Znojmo

Volná pracovní místa pro Region: Znojmo (Obce v regionu Znojmo) (327 nabídek, → přejít na nabídky)

Pro region Znojmo eviduje úřad práce 849 volných pracovních míst v 327 nabídkách práce firem, 6 nabídek práce je nových, 25 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 17974 do 24785Kč. Celkem 12766 historických nabídek je přístupných po přihlášení..

Vyhledat volné místo pro region Znojmo

Vyhledat ve volných pracovních místech, Okres: Znojmo

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Znojmo' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Znojmo - Volná místa

Práce ve Znojmě pro facebook.

Volná místa Jobs.cz - Slatina

Nabídka Město Firma Datum
SEŘIZOVAČ - OPERÁTOR Slatina DAIDO METAL CZECH s.r.o. 16.12.2017
Specialista zákaznické podpory Vysočany SAZKA a.s. 16.12.2017
Operátor/montážní dělník (kód_KB) Slatina ABB 15.12.2017
LAKÝRNÍK (kód_KB) Slatina ABB 15.12.2017
Sales Manager Vysočany Howden ČKD Compressors s.r.o. 15.12.2017
Analytik informačních systémů Vysočany Solitea Business Solutions s.r.o. 15.12.2017
Další nabídky Jobs.cz v obci Znojmo

Volná místa úřadu práce pro region Znojmo

327 nabídek práce.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 31 32 33

16.12. 01:49

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Firma Vojenská lázeňská a rekreační zařízení
Pracoviště Vojenská zotavovna Dyje - středisko Vranov, Vranov nad Dyjí, 671 03 Vranov nad Dyjí
obec: Vranov nad Dyjí, okres:Znojmo
Poznámka PC uživatelsky,znalost cizího jazyka výhodou, organizační schopnosti komunikační dovednosti, administrativní činnost, objednávky hostí, komunikace s klienty, prof. živ. na mail:
Plat 17000 - 18000
ProfeseRecepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Detail nabídky práce >>

Číšníci a servírky

Poznámka obsluha v jídelně, min. 2 roky praxe, znalost obsluhy podmínkou,doprava vlastní, možnost ubytování prof. živ. na mail:
Plat 15000 - 16000
ProfeseČíšníci a servírky

Pokojská

Poznámka místo vhodné i pro absolventy,praxe výhodou, zajištěno: stravování , klasický úklid pokojů,
Plat 14500 - 15500
ProfeseUklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Poznámka znalost základních masérských technik a baňkování,masáž lávovými kameny i čokomasáž, základní masérský kurz, práce vč. so a ne, praxe výhodou, možno i po rekvalifikačním kurzu, ...
Plat 17500 - 18500
ProfeseMaséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Poznámka praxe výhodou, klasické kuchařské práce při přípravě hotelové stravy, doprava vlastní,
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pomocníci v kuchyni

Poznámka pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí, praxe výhodou, inf. tel.
Plat 14000 - 15000
ProfesePomocníci v kuchyni

15.12. 01:49

Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Firma TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka
Pracoviště Průmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2
obec: Znojmo, okres:Znojmo
Poznámka Požadujeme organizační schopnosti, manažerské dovednosti, schopnosti vedení týmů, znalost produktů společnosti Tamura a výbornou znalost angličtiny. Informace e-mailem: d.reichlova@tamura-europe.co.uk
Plat 70000 -
ProfeseVýrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Sekretáři (všeobecní)

Firma Dana Slaná
Pracoviště Dana Slaná provozovna, Zelenářská 55/23, 669 02 Znojmo 2
Poznámka časová flexibilita, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem a spolupracovat v týmu, samostatný přístup k řešení úkolů, práce s PC (Excel, ...
Plat 14900 - 16400
ProfeseSekretáři (všeobecní)

14.12. 01:48

Dělníci v elektrotechnice

Pracoviště TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka-provozovna, Hakenova 22, 669 02 Znojmo 2
Poznámka Náplň práce dle pozice: - kompletace komponentů dle zadaných instrukcí - práce na výrobě transformátorů - kontrola a testování hotových výrobků - svařování/navíjení Požadavky: - ...
Plat 14250 - 28500
ProfeseElektromechanici

Firma Jan Gazda
Pracoviště Jan Gazda-penzion, Družstevní 79, 671 28 Jaroslavice
obec: Jaroslavice, okres:Znojmo
Poznámka klasické kuchařské práce v penzionu, praxe výhodou, doprava vlastní, odměny,