Představitel Integrovaného Systému Managementu & Auditů

Společnost

REED SPECIALIST RECRUITMENT

Plat

50 000 ‍–‍ 80 000 Kč

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Představitel Integrovaného Systému Managementu & Auditů u REED SPECIALIST RECRUITMENT poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Znáte Reed a víte, jak pracujeme? Reed je největší rodinná personální společnost, která nabízí pomoc s náborem a personální poradenství přes 60 let. V Česku nás najdete v Brně i Praze. Je pro nás důležité, abychom zjistili jaká práce se pro Vás přesně hodí a dle toho Vám nabídnout konkrétní pracovní příležitosti. Budeme Vám k dispozici při hledání Vaší ideální práce a během výběrového procesu, abyste měli vždy všechny potřebné informace. Mrkněte na naše webové stránky a recenze, a pojďme si popovídat o Vašem dalším kariérním kroku!

Pracovní nabídka

Chcete využít Vaše zkušenosti jako auditor kvality z automotive firmy a zastřešovat celý systém?

Aktuálně hledám koordinátora integrovaného systému managementu a ISO auditů. Na této nezávislé pozici budete zodpovídat za dobře zavedený systém, ale určitě budete mít prostor pro vlastní návrhy na zlepšení. Jako nositel know-how budete koučovat zaměstnance v souladu s integrovaným systémem.

Pokud preferujete samostatnou pozici, kde si vše naplánujete podle sebe a daří se Vám v rozmanitém prostředí, kde neupadnete do stereotypu, je tato role právě pro Vás!

Pošlete mi Vaše CV a pojďme si o všem popovídat v rámci krátkého hovoru.

Náplň práce:

Kvalifikace:

Výhodou

Čím Vás zaměstnavatel mj. zaujme?

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Smlouva na dobu neurčitou

Pokud Vás tato příležitost zaujala, určitě mi pošlete Váš životopis, ať se s Vámi mohu spojit a vše probrat.

Znáte někoho, pro koho by tato pozice byla vhodná? Určitě mi taky dejte vědět :)

Veronika Grosová, REED Specialist Recruitment – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova AT reed.com

Sledujte nás i na www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/, kde pravidelně sdílíme nové pozice.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání

Benefity

Závodní stravování

Vzdělávací kurzy, školení

Dovolená 5 týdnů

Občerstvení na pracovišti

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Zahraniční pracovní cesty

Mobilní telefon

Bonusy/prémie

Vyhrazený čas na inovace

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Notebook

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Vlastní organizace náplně práce

Nadstandardní lékařská péče

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazeno

Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl , Auditor, Kvalitář, Ředitel/manažer kvality

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Personální agentura

Alma Career

Kontaktní údaje

+420 601 321 464

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078