company profile cover

Obsluha obráběcích center - CNC broušení - Klášterec n/Ohří

Společnost

ZKL,a.s.

Plat

37 000 ‍–‍ 45 000 Kč

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Obsluha obráběcích center - CNC broušení - Klášterec n/Ohří u ZKL, Klášterec nad Ohří, a.s. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Tradiční český strojírenský výrobce s dlouholetou tradicí a největší výrobce ve svém oboru ve střední Evropě hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Náplň práce:

- Výroba dílů pro železniční ložiska podle technické dokumentace

- Obsluha/seřízení/přestavba obráběcích center (brusky + superfiniš) vybavené robotickými manipulátory

- Úprava programů strojů a robotů

- Sledování stavu procesu výroby

- Kontrola kvality vyrobených dílů a provádění potřebných korekcí

- Kontrola a základní údržba přidělených zařízení

- Vedení povinné dokumentace výroby, rozměrů a údržby

- Neustálé zlepšování pracovních procesů (produktivita)

- Zajištění pořádku a čistoty na pracovišti

- Zaškolování a podpora nových zaměstnanců

- Celkový dohled nad směnou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Strojní vzdělání (Mechanik programátor, Mechanik strojů a zařízení, Programátor CNC strojů, Obsluha CNC strojů, Obráběč kovů)

- Zkušenosti s CNC obráběním – broušení výhodou

- Čtení technické dokumentace, technické myšlení

- Uživatelská znalost PC a programování CNC

- Manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost

- Schopnost týmové spolupráce

- Práce na směny

- Časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete umět

Co vám můžeme nabídnout

- Stabilní pracovní prostředí u české společnosti s dlouholetou tradicí

- Odpovídající finanční ohodnocení – 37 000 – 45 000 Kč

- Příspěvek na stravování v závodní jídelně

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Cílovou roční odměnu, příplatek za nepřetržitý provoz

- Benefit za odpracování plného časového fondu v podobě FLEXI PASSU

- Další benefity (odměny za doporučení zaměstnance, zlepšovací návrhy, odměny při životních jubileích)

- Týden dovolené navíc po odpracování jednoho roku ve společnosti

O firmě

ZKL,a.s.

Jsme největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě. Naše výrobky vyvážíme do více než 70 zemí... Číst více

Informace o pozici

Společnost

ZKL,a.s.

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazeno

Strojírenství , Nástrojař, Obráběč kovů, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů, Technik ve strojírenství

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Zaměstnavatel

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

474 359 715

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078