COLAS CZ, a.s. - Volná místa

Volná pracovní místa pro Firma: COLAS CZ, a.s. (2 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro COLAS CZ, a.s. eviduje úřad práce 7 volných pracovních míst v 2 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 32500 do 35000Kč. Celkem 7 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na přehled nabídek práce pro firmu COLAS CZ, a.s..

Volná místa úřadu práce (MPSV)

2 nabídky práce, zobrazuji stránku 1 z 1.2. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

25.3. 23:05

Stavební dělníci

Firma COLAS CZ, a.s.
Pracoviště
obec: Zlín, okres:Zlín
Poznámka Práce na stavbách dopravního charakteru ,v rámci Zlínského kraje. (rekonstrukce komunikací, chodníků,výstavba cyklotras, revitalizace prostor v obcích…) Nabízíme: doprava do zaměstnání, stravné, příspěvek na penzijní …
Plat 25000 - 30000
ProfeseZedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Detail nabídky práce >>

3.1. 22:32

Stavební strojník

Pracoviště
obec: Jihlava, okres:Jihlava
Poznámka Náplň práce: Práce při stavbě dopravní komunikace Příprava/zabezpečení staveniště při příchodu/odchodu Doplňující práce dle požadavků nadřízeného Požadavky: Praxe s ovládáním strojů Wirtgen (výhodou) Strojnický průkaz …
Plat 40000 -
ProfeseObsluha zemních a příbuzných strojů
Detail nabídky práce >>

29.5.2023 21:03

Stavební dělník - valcíř

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.05.2023
Plat 129 - 245
ProfeseObsluha strojů a zařízení na betonové výrobky

Stavební dělník - finišer

Stavební dělník - lištař

Detail nabídky práce >>

24.4.2023 19:37

Ostatní stavební inženýři (technical office engineer)

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 24.04.2023
Plat 60000 -
ProfeseOstatní stavební inženýři
Detail nabídky práce >>

12.4.2023 23:42

*řidič nákladních vozidel

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 12.04.2023
Plat 30000 - 35000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

26.1.2023 22:32

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.01.2023
Detail nabídky práce >>

24.10.2022 23:00

Stavební dělník

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 24.10.2022
Plat 18000 - 40000
ProfeseKvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Detail nabídky práce >>

31.3.2022 20:08

Stavební inženýři kontroly a řízení kvality (inženýr kontroly kvality)

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 31.03.2022
Plat 55571 -
ProfeseStavební inženýři kontroly a řízení kvality

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák