Stavbyvedoucí

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevStavbyvedoucí
ProfeseHlavní stavbyvedoucí
Evidujeme 141 nabídku pro tuto profesi
Mzda od 30000 Kč do 50000 Kč
Zahájení 01.04.2019

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba REKOP s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 7 nabídek pro firmu REKOP s.r.o.

Pracoviště

AdresaPrůmyslová 1895/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2
ObecSvitavy. V obci Svitavy evidujeme 131 nabídka práce
OkresSvitavy. V okrese Svitavy evidujeme 585 nabídek práce

Průmyslová 1895/1, Předměstí, 568 02 Svitavy - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Průmyslová 1895/1, Předměstí, 568 02 Svitavy. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Miroslav Krejsa
Telefon: +420 731 536 162
Email: miroslav.krejsa@re-kop.cz

Poznámka

NÁPLŇ PRÁCE: stavbyvedoucí pozemních nebo dopravních staveb (realizace staveb po celé ČR), příprava technologie, nákladového rozpočtu a HMG stavby, řízení stavebních prací, kontrola realizace, vedení stavebního deníku, příprava podkladů pro fakturaci, komunikace s dodavateli a investorem POŽADAVKY: min. 3 roky praxe při realizaci pozemních nebo dopravních staveb, časová flexibilita, ŘP sk. B. NABÍZÍME: služební automobil, odměny z realizovaných staveb, týden dovolené navíc, cestovné a další KONTAKT: telefonicky (8:00 až 18:00), e-mailem

Informace o nabídce práce

Volných míst 4
Poslední změna nabídky 15.03.2019
Nabídka naposled uvedena 24.03.2019
Nabídka platí do 30.06.2019

Další parametry nabídky práce

ProfeseHlavní stavbyvedoucí, Stavbyvedoucí
OborStavebnictví
OborManagement
DovednostŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
SměnnostTurnusové služby
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovněprávní vztahPlný úvazek

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Svitavy. Evidujeme 579 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Svitavy 19 700 - 26 200 579 74 1 896
Okres Svitavy 10 600 - 32 000 585 78 1 904
Svitavy 21 000 - 25 700 131 22 378
REKOP s.r.o. 21 400 - 30 000 7 2 30
Hlavní stavbyvedoucí 29 300 - 37 000 141 13 174
Hlavní stavbyvedoucí, Svitavy 30 000 - 40 000 2 0 5
Management, Svitavy 26 700 - 29 900 14 1 18
Stavebnictví, Svitavy 19 100 - 24 600 78 5 453
Řidičský průkaz - řízení osobních aut... 22 600 - 26 100 79 15 128
Turnusové služby, Svitavy 18 200 - 26 600 31 1 178
ÚSO (vyučení s maturitou), Svitavy 25 900 - 31 500 21 5 35
Plný úvazek, Svitavy 19 900 - 23 700 552 72 1 858
Stavbyvedoucí 25 132 - 36 528 109 26 123
Stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí

Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Stavební spoření

Důchody

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut