Hlavní účetní 2

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevHlavní účetní 2
ProfeseHlavní účetní
Evidujeme 83 nabídky pro tuto profesi
Mzda od 33000 Kč do 38000 Kč
Zahájení 01.01.2019

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba LAMA Plus s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 5 nabídek pro firmu LAMA Plus s.r.o.

Pracoviště

AdresaSvatopluka Čecha 706/8, Nové Město, 735 06 Karviná 6
ObecKarviná. V obci Karviná evidujeme 207 nabídek práce
OkresKarviná. V okrese Karviná evidujeme 699 nabídek práce

Svatopluka Čecha 706/8, Nové Město, 735 06 Karviná - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Svatopluka Čecha 706/8, Nové Město, 735 06 Karviná. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Mgr. Drahomíra Durníková, personalistka
Telefon: +420 558 888 871
Email: drahomira.durnikova@lama.cz

Poznámka

Náplň práce: - organizační vedení účtárny (4-5 lidí) - vedení účetnictví hlavní knihy - kontrola správnosti významných účetních operací - komunikace s ext. subjekty (daňový poradce, auditor, FÚ, ...) - sestavování účetní závěrky, reporting a výkaznictví - správa daňových povinností - komunikace ve skupině Požadavky: - minimálně SŠ vzdělání ekonomického zaměření - praxi v oboru- schopnost práce s daty - samostatnost, pečlivost, spolehlivost - znalost platné účetní a daňové legislativy - spolupráce v týmu Způsob kontaktu: životopis je nutno zaslat předem. Na výběrové řízení budou pozváni pouze ti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadav

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 08.12.2018
Nabídka naposled uvedena 10.12.2018
Nabídka platí do 23.01.2019

Další parametry nabídky práce

ProfeseHlavní účetní, Hlavní účetní 2
OborAdministrativa
OborFinance
DovednostPráce s PC - textový editor (Word)
DovednostPráce s PC - tabulkový procesor (Excel)
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovněprávní vztahPlný úvazek
VýhodaJiné výhody
VýhodaDovolená navíc
VýhodaZvláštní prémie

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Karviná. Evidujeme 729 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Karviná 20 800 - 29 100 729 199 2 231
Okres Karviná 13 700 - 27 300 699 182 2 117
Karviná 22 500 - 25 700 207 50 921
LAMA Plus s.r.o. 21 800 - 25 800 5 5 5
Hlavní účetní 25 700 - 31 800 83 14 88
Hlavní účetní, Karviná 24 600 - 27 800 5 3 5
Administrativa, Karviná 20 500 - 24 800 39 11 49
Finance, Karviná 20 300 - 25 600 39 11 49
Práce s PC - tabulkový procesor (Exce... 22 100 - 26 300 14 7 14
Práce s PC - textový editor (Word), K... 21 500 - 26 900 10 7 10
Jednosměnný provoz, Karviná 22 300 - 27 100 366 79 686
ÚSO s maturitou (bez vyučení), Karviná 23 200 - 27 300 73 15 105
Dovolená navíc, Karviná 24 100 - 26 400 60 26 128
Jiné výhody, Karviná 20 800 - 25 500 100 44 209
Zvláštní prémie, Karviná 24 400 - 27 900 55 26 148
Hlavní účetní 2, Hlavní účetní

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Rodičovský příspěvek