Horníci - rubači s náborovým

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevHorníci - rubači s náborovým
ProfeseHorníci v uhelných dolech (převážně ruční)
Evidujeme 7 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 45000 Kč do 65000 Kč
Zahájení 01.02.2024

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba OKD, a.s. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 10 nabídek pro firmu OKD, a.s.

Pracoviště

Adresa
ObecStonava. V obci Stonava evidujeme 4 nabídky práce
OkresKarviná. V okrese Karviná evidujeme 575 nabídek práce

Stonava 1077, PSČ 735 34 - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Stonava 1077, PSČ 735 34. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno:
Telefon: +420725756830
Email: prace@okd.cz

Poznámka

Náplň práce: - provádění hornických prací v těžbě uhlí v porubu, - ovládání mechanizované hydraulické výztuže, stavění stojek SHZ, - ovládaní dobývacího kombajnu, - plenění obloukové výztuže za porubem, - vrtání, kladení umělého stropu a lepení nadloží, - spolupráce při ostatních pracích v porubu. Požadujeme: - výborný zdravotní stav, - důlní praxi, minimální kvalifikaci - horník 5. TS (kurz technologie ražení a dobývání), - nevyšší prašná expozice (NPE) do 85 %. V případě zájmu o práci v OKD si připravte: - životopis, - občanský průkaz, - doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, - zápočtový list z posledního zaměstnání. Pokud jste již v minulosti pracovali v podzemí hlubinného dolu (mimo kmenový stav OKD, a.s.), připravte si dále tyto doklady: - doklad o dosažené kvalifikaci v dole, - doklad o výši NPE, - doklad o poslední fárané směně. Zaměstnanecké výhody: - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 40.000 Kč - úhrada vstupní lékařské prohlídky, - profesní rozvoj a další odborná školení, - přídavek na dovolenou a Vánoce, - věrnostní přídavek horníkům, - až 6 týdnů dovolené, - 2 dny pracovního volna navíc, - penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně, - příspěvek na dojíždění, - příspěvek na ubytování, - svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma, - závodní stravování za zvýhodněnou cenu, - příspěvek na dětské rekreace, - Flexi Pass Card na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit. https://www.pracevokd.cz Způsob kontaktu osobně, telefonicky, e-mailem: Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná PO, ST: 8:00-15:00 hod. ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod. PÁTEK: zavřeno

Informace o nabídce práce1

Referenční číslo 25868980732
Poslední změna nabídky 29.01.2024 11:01
Nabídka naposled uvedena 31.01.2024
Volných míst 10

Další parametry nabídky práce

ProfeseHorníci v uhelných dolech (převážně ruční), Horníci - rubači s náborovým
SměnnostNepřetržitý provoz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola
Pracovněprávní vztahPracovní poměr - plný úvazek
VhodnostZdravé osoby

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Úřad práce

Nabídka práce z Úřad práce Karviná. Evidujeme 509 nabídek tohoto úřadu práce

Nabídky práce Jobs v obci Stonava

Nabídka Město Firma Datum
Účetní (pro pohledávky) Stonava OKD, a.s. 26.04.2024

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Karviná 28 900 - 38 700 509 107 1 250
Okres Karviná 19 200 - 35 900 575 199 1 295
Stonava 22 000 - 35 900 4 2 20
OKD, a.s. 40 400 - 55 900 10 1 73
Horníci v uhelných dolech (převážně ruč… 36 900 - 50 700 7 0 100
Nepřetržitý provoz, Karviná 25 100 - 29 400 51 19 214
Základní + praktická škola, Karviná 21 300 - 24 600 155 52 493
Pracovní poměr - plný úvazek, Karviná 25 500 - 30 500 507 168 1 188
Zdravé osoby, Karviná 25 500 - 30 600 545 185 1 241

Půjčky - srovnání nabídek úvěrů

Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.
 Dodavatel Úrok. sazba
p.a. od
Měsíční
splátka
Celková
cena
Raiffeisenbank Minutová půjčka
Raiffeisenbank a.s.
4.80% 1 877 Kč 112 678 Kč
RPSN: 4.90%
MONETA Money Bank Expres půjčka
MONETA Money Bank, a. …
4.87% 1 881 Kč 112 870 Kč
RPSN: 4.99%
Nejvýhodnější půjčka od Zonky
Air bank a.s. (dříve …
4.49% 1 884 Kč 113 055 Kč
RPSN: 5.05%
Splátkový úvěr od Fio banky
Fio banka, a.s.
4.98% 1 886 Kč 113 172 Kč
RPSN: 6.04%

Horníci - rubači s náborovým, Horníci v uhelných dolech (převážně ruční)

Dotazy k nabídce práce Horníci - rubači s náborovým, Horníci v uhelných dolech (převážně ruční)

  • Jaká je nabízená mzda pro pozici Horníci - rubači s náborovým v obci Stonava?

    Nabízená mzda je od 45 000 Kč do 65 000 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.

  • Která firma nabízí volné místo Horníci - rubači s náborovým?

    Tuto pozici nabízí společnost OKD, a.s., na této pozici je celkem 10 volných míst. Firma OKD, a.s. nabízí celkem 10 různých nabídek práce.

  • Jaké je potřebné vzdělání na pozici Horníci - rubači s náborovým?

    Pro tuto profesi Horníci v uhelných dolech (převážně ruční) je potřeba nejméně základní + praktická škola. Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat