Obchodní zástupce/zástupkyně pro čr

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevObchodní zástupce/zástupkyně pro čr
ProfeseObchodní referenti
Evidujeme 336 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 15000 Kč do 15000 Kč
Zahájení 01.09.2018

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba MASO UZENINY POLIČKA, a.s. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 14 nabídek pro firmu MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Pracoviště

AdresaKamenec u Poličky 300, 572 01 Polička
ObecKamenec u Poličky. V obci Kamenec u Poličky evidujeme 15 nabídek práce
OkresSvitavy. V okrese Svitavy evidujeme 565 nabídek práce

Kamenec u Poličky 300, 572 01 Kamenec u Poličky - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Kamenec u Poličky 300, 572 01 Kamenec u Poličky. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Ing. Jiří Müller, personální ředitel
Telefon: +420 461 752 144
Email: muller@mupolicka.cz

Poznámka

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání nových zákazníků a komunikace se stávajícími zákazníky POŽADAVKY: schopnost samostatného řešení krizových situací, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B, předchozí zkušenosti se zaměřením na gastro segment výhodou, znalost MS Office (práce na PC) NABÍZÍME: mzdu dle objemu prodeje, služební automobil, telefon, notebook KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 24.08.2018
Nabídka naposled uvedena 21.09.2018
Nabídka platí do 30.09.2018

Další parametry nabídky práce

ProfeseObchodní referenti, Obchodní zástupce/zástupkyně pro ČR
OborObchod a cestovní ruch
DovednostŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
DovednostPráce s PC
DovednostJiná způsobilost - zdravotní průkaz
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovněprávní vztahPlný úvazek
VýhodaJiné výhody
VýhodaNaturální výhody

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Pro SŠ absolventyAno

Nabídka práce z Úřad práce Svitavy. Evidujeme 558 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Svitavy 19 600 - 25 100 558 104 1 558
Okres Svitavy 12 500 - 35 000 565 108 1 566
Kamenec u Poličky 19 100 - 23 400 15 0 35
MASO UZENINY POLIČKA, a.s. 19 100 - 23 400 14 1 15
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz 18 500 - 24 200 44 8 59
Obchodní referenti, Svitavy 21 900 - 33 000 8 1 8
Obchod a cestovní ruch, Svitavy 19 300 - 23 300 92 20 114
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz, ... 18 900 - 22 600 9 0 10
Práce s PC, Svitavy 20 200 - 24 300 43 8 50
Řidičský průkaz - řízení osobních aut... 21 400 - 25 800 76 16 92
Jednosměnný provoz, Svitavy 20 400 - 24 100 286 57 633
ÚSO s maturitou (bez vyučení), Svitavy 23 300 - 25 900 41 8 59
Plný úvazek, Svitavy 19 800 - 23 700 527 100 1 521
Jiné výhody, Svitavy 20 000 - 22 100 16 1 34
Naturální výhody, Svitavy 20 300 - 23 200 13 0 16
Obchodní zástupce/zástupkyně pro čr, Obchodní referenti

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Rodičovský příspěvek