Obchodní manažer

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevObchodní manažer
ProfeseObchodní zástupci
Evidujeme 755 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 30000 Kč do 50000 Kč
Zahájení 09.02.2018

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba machine building s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 9 nabídek pro firmu machine building s.r.o.

Pracoviště

AdresaMachine building s.r.o.-002, České mládeže 1003, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
ObecLiberec. V obci Liberec evidujeme 1195 nabídek práce
OkresLiberec. V okrese Liberec evidujeme 1583 nabídek práce

České mládeže 1003, 460 06 Liberec - Mapa

Na tomto místě se zobrazí Google mapa s informacemi o adrese České mládeže 1003, 460 06 Liberec. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javascript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Radka Kroutilová
Telefon: +420 608 850 224
Email: radka.kroutilova@machinebuilding.cz

Poznámka

Náplň práce: - řízení obchodních aktivit svěřeného portfolia - jednání se zákazníky na úrovni středního a vyššího managementu - reprezentace firmy na výstavách a veletrzích - podílení se na rozvoji firmy - tvorba nabídek Požadujeme: - orientace v technickém oboru (strojírenská výroba) - osvojené obchodní a marketingové aktivity - praxe v automobilovém průmyslu min. 2 roky - schopnost práce v kolektivu i samostatně - profesionální vystupování - požadované vzdělání: úplné středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - požadovaný jazyk: angličtina (středně pokročilá) nebo němčina (středně pokročilá) Nabízíme: - služební automobil, telefon, notebook - pružná/individuální pracovní doba - 5 týdnů dovolené - benefitní program - atraktivní bonusová složka mzdy - možnost podílet se na rozvoji fy - možnost vlastního rozhodování Kontaktní osoba: Radka Kroutilová E-mail: radka.kroutilova@machinebuilding.cz Telefon: 608 850 224

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 10.02.2018
Nabídka naposled uvedena 20.02.2018
Nabídka platí do 09.05.2018

Další parametry nabídky práce

ProfeseObchodní zástupci, OBCHODNÍ MANAŽER
OborObchod a cestovní ruch
OborFinance
SměnnostPružná pracovní doba
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovněprávní vztahPlný úvazek
VýhodaDovolená navíc

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Liberec. Evidujeme 1629 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Liberec 20 200 - 28 400 1 629 281 4 922
Okres Liberec 18 600 - 25 579 1 583 277 4 693
Liberec 20 300 - 28 200 1 195 207 3 249
machine building s.r.o. 33 200 - 49 600 9 4 10
Obchodní zástupci, Liberec 17 857 - 44 167 30 7 48
Finance, Liberec 19 110 - 39 775 68 16 103
Obchod a cestovní ruch, Liberec 17 176 - 31 234 392 72 662
Pružná pracovní doba, Liberec 20 061 - 40 080 160 27 317
ÚSO s maturitou (bez vyučení), Liberec 21 576 - 31 623 260 60 361
Plný úvazek, Liberec 17 702 - 24 466 1 440 296 4 021
Dovolená navíc, Liberec 19 771 - 26 025 97 28 299
Obchodní manažer 20 077 - 38 889 13 4 18
Obchodní manažer, Obchodní zástupci

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Rodičovský příspěvek