Specialista kvalifikace zařízení jaderných elektráren

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevSpecialista kvalifikace zařízení jaderných elektráren
ProfeseOstatní strojní inženýři
Evidujeme 13 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 25000 Kč do 30000 Kč
Zahájení 01.03.2018
Ukončení 28.02.2020

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba Rizzo Associates Czech, a. s. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 1 nabídka pro firmu Rizzo Associates Czech, a. s..

Pracoviště

AdresaRizzo Associates Czech, a.s. Plzeň, Vejprnická 663/56, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18
ObecPlzeň. V obci Plzeň evidujeme 1473 nabídky práce
OkresPlzeň-město. V okrese Plzeň-město evidujeme 1601 nabídka práce

Vejprnická 663/56, 318 00 Plzeň-Skvrňany - Mapa

Na tomto místě se zobrazí Google mapa s informacemi o adrese Vejprnická 663/56, 318 00 Plzeň-Skvrňany. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javascript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Dagmar Sedláčková
Telefon: +420 377 350 233
Email: dagmar.sedlackova@rizzoassoc.cz

Poznámka

Náplň práce: - Hodnocení jaderných i nejaderných zařízení na základě inspekcí, zkoušek a výpočtových modelů - Hodnocení seizmické odolnosti jaderných elektráren - Návrhy konkrétních konstrukčních řešení a úprav - Zpracování vstupních údajů k provedení kvalifikace zařízení na seizmickou odolnost - Tvorba výstupních technických zpráv a kvalifikační dokumentace - Aktivní spolupráce s provozovateli jaderných elektráren a dodavateli zařízení, vedení technických jednání včetně obhajoby před dohlížejícími orgány - Uplatnění inženýrských metod vycházejících z platných mezinárodně uznávaných kodifikovaných postupů Požadavky: Vzdělání, odborné znalosti a zkušenosti: - VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na jadernou energetiku - Znalosti zařízení jaderných elektráren a konstrukce reaktoru. - Termodynamika, mechanika tekutin, přenos tepla, kvantová a jaderná fyzika, nestacionární procesy v reaktorech. - Znalost norem a předpisů v oblasti jaderné energetiky Ukrajiny a mezinárodních standardů v oblasti kvalifikace zařízení. - Znalost prostředí jaderných elektráren s reaktory typu VVER, zejména na Ukrajině - Znalost metody GIP-VVER - Znalost práce s MS Office a tvorby databází zařízení Jazyková znalost: - anglický jazyk slovem i písmem na vysoké úrovni - ruský jazyk slovem i písmem na vysoké úrovni - český jazyk slovem i písmem na vysoké úrovni - znalost ukrajinského jazyka výhodou Osobnostní předpoklady: - schopnost samostatné tvůrčí práce s vysokým pracovním nasazením - schopnost týmové spolupráce - pečlivost, smysl pro detail - schopnost dotahovat úkoly do konce - ochota k průběžnému sebevzdělávání Další požadavky: - řidičský průkaz skupiny B, - časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí, zejména na Ukrajinu - způsobilost a ochota pracovat v náročném prostředí jaderných elektráren - autorizace vítána Zaměstnanecké výhody: - zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí - práce v atraktivním oboru s dlouhodobou perspektivou - různorodá činnost se širokým oborovým rozsahem - možnost členství v mezinárodních inženýrských asociacích, aktivní zapojení do inženýrských komunit - spolupráce se vzdělávacími institucemi (podpora výuky na technických VŠ, zadávání odborných prací) - zapojení do významných mezinárodních projektů - možnost seberealizace a další profesní rozvoj - individuální pracovní podmínky a ohodnocení - pracovní smlouva na dobu určitou - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - nástup možný ihned

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 28.02.2018
Nabídka naposled uvedena 22.07.2018

Další parametry nabídky práce

ProfeseOstatní strojní inženýři, SPECIALISTA KVALIFIKACE ZAŘÍZENÍ JADERNÝCH ELEKTRÁREN
OborVýroba a provoz
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníVysokoškolské
Pracovněprávní vztahPlný úvazek

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Pro cizince Ano, povolení zaměstnavatele: -

Nabídka práce z Úřad práce Plzeň. Evidujeme 1628 nabídek tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Plzeň 20 300 - 28 700 1 628 209 8 831
Okres Plzeň-město 15 500 - 42 200 1 601 215 9 414
Plzeň 20 300 - 24 200 1 473 208 8 814
Rizzo Associates Czech, a. s. 25 000 - 30 000 1 1 1
Ostatní strojní inženýři 27 400 - 32 800 13 1 14
Ostatní strojní inženýři, Plzeň-město 27 500 - 30 000 2 0 2
Výroba a provoz, Plzeň-město 19 900 - 23 700 793 108 6 876
Jednosměnný provoz, Plzeň-město 21 700 - 26 200 797 87 2 028
Vysokoškolské, Plzeň-město 32 200 - 39 100 66 5 95
Plný úvazek, Plzeň-město 20 400 - 24 400 1 510 195 9 178
Specialista kvalifikace zařízení jaderných elektráren, Ostatní strojní inženýři

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Rodičovský příspěvek