Strojní uklízeč/ka výrobního provozu

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevStrojní uklízeč/ka výrobního provozu
ProfeseOstatní uklízeči a pomocníci
Evidujeme 1891 nabídku pro tuto profesi
Mzda od 85 Kč do 95 Kč
Zahájení 01.05.2019

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba HPF CleanCat s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 59 nabídek pro firmu HPF CleanCat s.r.o.

Pracoviště

AdresaHPF CleanCat s.r.o., Ostrava - Kunčice, Ostrava - Kunčice
ObecOstrava. V obci Ostrava evidujeme 1941 nabídka práce
OkresOstrava-město. V okrese Ostrava-město evidujeme 2048 nabídek práce

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Marcela Ráková, Personalista - pracovník náboru
Telefon: +420 596 223 724,705 108 800
Email: prace@cleancat.cz

Poznámka

Náplň práce: úklid výrobní haly čisticím strojem. Ranní a noční směny (06.00 - 14.00, 22.00 - 06.00 hod.) Požadujeme maximální pečlivost a dlouhodobou spolupráci. Mzda: 85 - 95 Kč/hod. + příplatky. Vhodné pro ID (pro ně máme náborový příspěvek 12 000 Kč a pracovní smlouvu na dobu neurčitou). Nástup ihned. Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčice.

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 25.04.2019
Nabídka naposled uvedena 22.05.2019

Další parametry nabídky práce

ProfeseOstatní uklízeči a pomocníci, Strojní uklízeč/ka výrobního provozu
OborSlužby
SměnnostDvousměnný provoz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola
Pracovněprávní vztahDPP
Pracovněprávní vztahPlný úvazek

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

OZP Ano

Nabídka práce z Úřad práce Ostrava. Evidujeme 2213 nabídek tohoto úřadu práce

Nabídky práce Jobs v obci Ostrava

Nabídka Město Firma Datum
Product & Partner Manager Ostrava AUTOCONT a.s. 22.05.2019
Odběrová sestra na zástupy na DPP, Ostrava - Poruba Ostrava synlab czech s.r.o. 22.05.2019
Regionální reportér - Moravskoslezský kraj Ostrava TV Nova s.r.o. 21.05.2019
FX Business Developer Ostrava Ebury 21.05.2019
PROJEKTANT VVN, VN, NN Ostrava ČEZ, a. s. 21.05.2019
Obchodní zástupce – hutní materiál Ostrava thyssenkrupp Materials Czechia spol. s.r.o. 21.05.2019
Head of the Department - Faculty of Science Ostrava Ostravská univerzita 20.05.2019
Stavební technik - vhodné také pro absolventy Ostrava Randstad s.r.o. 20.05.2019
Programátor CAD aplikací (konzultant nebo architekt) Ostrava CAD Studio s.r.o. 20.05.2019
EKOLOG / EKOLOŽKA Ostrava OZO Ostrava s.r.o. 20.05.2019