Právník/čka

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevPrávník/čka
ProfesePodnikoví právníci
Evidujeme 37 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 21400 Kč do 34870 Kč
Zahájení 01.11.2018

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 4 nabídky pro firmu Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Pracoviště

AdresaPartyzánské náměstí 2633/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
ObecOstrava. V obci Ostrava evidujeme 1972 nabídky práce
OkresOstrava-město. V okrese Ostrava-město evidujeme 2072 nabídky práce

Partyzánské náměstí 2633/7, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Partyzánské náměstí 2633/7, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Mgr. Pavlína Pešková, vedoucí odd. PaM
Telefon: +420 596 200 449
Email: pavlina.peskova@zuova.cz

Poznámka

Orientační náplň práce: • poskytování komplexního právního poradenství při zajištění chodu příspěvkové organizace zdravotnického charakteru s širokou územní působností a různorodou právní problematikou, • příprava a posuzování smluvních dokumentů, zejména v oblasti práva občanského, pracovního, zdravotnického, obchodního a majetkového, • poskytování konzultací a zpracování smluvní dokumentace v oblasti veřejných zakázek, dotací a projektů, • zastupování a jednání před soudy a správními orgány, • vyřizování žádostí, odvolání nebo námitek, podnětů a stížností, • vymáhání pohledávek, • tvorba interních norem. Očekáváme: • vysokoškolské vzdělání v magisterském programu oboru právo, • znalost právních předpisů souvisejících s hospodařením s majetkem státu – výhodou, • zkušenost ze státní příspěvkové organizace – výhodou, • znalost zdravotnického a správního práva – výhodou, • znalost práce na PC (MS Office, ASPI), • komunikační schopnosti, • schopnost vysokého pracovního nasazení, • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, • trestní bezúhonnost. Kontakt pro zasílání motivačního dopisu a životopisu: • Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, Partyzánské náměstí 2633/7, 70200 Ostrava, nebo • e-mail: podatelna@zuova.cz

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 13.10.2018
Nabídka naposled uvedena 19.10.2018

Další parametry nabídky práce

ProfesePodnikoví právníci, Právník/čka
OborPrávo
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníVysokoškolské
Pracovněprávní vztahPlný úvazek
VýhodaDovolená navíc
VýhodaPodnikové stravování
VýhodaJiné výhody

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Ostrava. Evidujeme 2088 nabídek tohoto úřadu práce

Nabídky práce Jobs v obci Ostrava

Nabídka Město Firma Datum
Specialista/tka reportingu Ostrava ČEZ, a. s. 19.10.2018
REFERENT OBCHODU Ostrava BYSTROŇ Group a.s. 19.10.2018
Technik systémové podpory Ostrava K2 atmitec s.r.o. 19.10.2018
C# / Java middle+ full-stack developer (onsite and remote) Ostrava Akvelon Prague s.r.o. 19.10.2018
Senior konzultant pro zdravotnictví Ostrava STAPRO s. r. o. 19.10.2018
Regionální inspektor Ostrava M.B.A. Finance s.r.o. 19.10.2018