Řidič mkd c+e

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevŘidič mkd c+e
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Evidujeme 1060 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 46000 Kč
Zahájení 01.02.2019

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba AD - sped Svitavy s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 2 nabídky pro firmu AD - sped Svitavy s.r.o.

Pracoviště

AdresaAD - sped Svitavy s.r.o. - Svitavy (Říční), Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2
ObecSvitavy. V obci Svitavy evidujeme 116 nabídek práce
OkresSvitavy. V okrese Svitavy evidujeme 502 nabídky práce

Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno: Vojtěch Anderle
Telefon: +420 736 481 111
Email: adecar@seznam.cz

Poznámka

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy CZ - Itálie - CZ POŽADAVKY: ŘP sk. C + E, platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k technice , spolehlivost a chuť pracovat NABÍZÍME: pravidelnou práci, pravidelný plat , zánovní vozidlo Volvo FH 500, vlastní servisní zázemí, 3 víkendy v měsíci volné, možnost parkování v místě bydliště KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Informace o nabídce práce

Volných míst 1
Poslední změna nabídky 13.01.2019
Nabídka naposled uvedena 16.01.2019
Nabídka platí do 12.03.2019

Další parametry nabídky práce

ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Řidič MKD C+E
OborDoprava
DovednostŘidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
DovednostŘidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
SměnnostDvousměnný provoz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen)
Pracovněprávní vztahDPP
Pracovněprávní vztahPlný úvazek

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Nabídka práce z Úřad práce Svitavy. Evidujeme 491 nabídka tohoto úřadu práce

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Svitavy 19 700 - 25 300 491 88 1 739
Okres Svitavy 10 000 - 30 000 502 93 1 752
Svitavy 20 500 - 25 100 116 25 372
AD - sped Svitavy s.r.o. 39 000 - 39 000 2 2 2
Řidiči nákladních automobilů, tahačů ... 32 000 - 35 300 4 2 5
Doprava, Svitavy 23 100 - 26 500 71 11 152
Řidičský průkaz - řízení motorových v... 25 800 - 31 000 16 3 27
Řidičský průkaz - řízení nákladních a... 25 500 - 29 900 28 5 51
Dvousměnný provoz, Svitavy 18 400 - 21 300 84 24 279
Střední odborné (vyučen), Svitavy 21 100 - 24 400 164 39 376
DPP, Svitavy 46 000 - 46 000 7 2 8
Plný úvazek, Svitavy 19 900 - 23 600 474 89 1 715
řidič MKD - C+E 30 250 - 35 000 4 0 4
Řidič mkd c+e, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Rodičovský příspěvek