Řidič/Ka Nákladních Vozidel - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Pracovní pozice: řidič/ka nákladních vozidel (5 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro pracovní pozici řidič/ka nákladních vozidel eviduje úřad práce 7 volných pracovních míst v 3 nabídkách práce firem, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 17333 do 25000Kč. Celkem 49 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Volná místa úřadu práce (MPSV)

5 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 1.5. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

12.4. 22:20

Řidič/ka nákladních vozidel

Firma Kubík a.s.
Pracoviště
obec: Svitavy, okres:Svitavy
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici řidič/ka nákladního vozidla ( kontejnerový natahovák) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena. …
Plat 40000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

12.4. 20:37

Firma ČSAD Kyjov Logistics a.s.
Pracoviště Boršovská 2228/5, Nětčice, 697 01 Kyjov 1
obec: Kyjov, okres:Hodonín
Poznámka Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Hledáme řidiče mezinárodní kamionové dopravy - řízení nákladního vozidla, přeprava zboží dle úmluvy CMR a dle pokynů dispečera, odpovědné …
Plat 25560 - 40000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Firma DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o.
Pracoviště DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o. ÚL, Drážďanská 830/72, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7
obec: Ústí nad Labem, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Požadujeme: ŘP sk. C, E Řidič na stavbách Kontakt: telefonicky Po - Pá od 7:00 - 15.00 hod.
Plat 36000 -
Detail nabídky práce >>

14.3. 20:17

Poznámka Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Pro rozšíření svých činnosti v nákladní dopravě hledáme řidiče mezinárodní kamionové dopravy. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E a profesní …
Plat 21300 -
Detail nabídky práce >>

20.2. 21:50

Firma STYLSTAV Liberec s.r.o.
Pracoviště
obec: Liberec, okres:Liberec
Poznámka ŘP sk. C, profesní průkaz, práce v okrese Liberec, hlásit se předem telefonicky v pracovní dny od 7.00 do 16.00 hod.
Plat 39000 -
Detail nabídky práce >>

17.4. 20:44

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 17.04.2024
Detail nabídky práce >>

8.2. 21:46

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 08.02.2024
Detail nabídky práce >>

dnes, 22:18

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 25.10.2023
Detail nabídky práce >>

21.7.2023 18:37

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 21.07.2023
Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

23.5.2023 19:51

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 23.05.2023
Plat 20000 - 30000

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat