Úřad práce Beroun - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Nabídky úřadu práce: Úřad práce Beroun (1073 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro Úřad práce Beroun

1073 nabídky práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   44   45   46   47 48   49

9.1. 18:12

Pracovníci ve výrobě

Firma CROWN FOODS ,s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště CROWN FOODS, s.r.o., Sokolovická 214, 267 62 Komárov u Hořovic
obec: Komárov, okres:Beroun
Poznámka Kontakt: telefonicky, osobně (Od 10:00-16:00 hod.).
Plat 18900 -
ProfeseOstatní pomocní pracovníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Manipulační dělníci ve výrobě

Firma DAR Corporation s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště DAR Corporation s.r.o. - ALBIXON a.s., Na Cintlovce 535/7, 268 01 Hořovice
obec: Hořovice, okres:Beroun
Poznámka Požadavky: bezúhonnost, manuální zručnost, učenlivost a fyzická zdatnost. Kontakt: telefonicky.
ProfesePomocní dělníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Pracoviště DAR Corporation s.r.o. - Hořovice, K Plevnu 388/10, 268 01 Hořovice
Poznámka Požadavky: bezúhonnost, manuální zručnost, učenlivost a fyzická zdatnost. Kontakt:telefonicky.
ProfeseRuční baliči, plniči a etiketovači
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Operátoři ve výrobě

Firma Royal Frozen Foods, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Plzeňská 216, 267 01 Králův Dvůr u Berouna
obec: Králův Dvůr, okres:Beroun
Poznámka Kontakt e-mailem.
ProfeseObsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Všeobecní administrativní pracovníci

Firma smart division s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Smart division s.r.o. - Hořovice, Sklenářka 1507/2a, 268 01 Hořovice
Poznámka Z důvodu časté komunikace s obchodními partnery požadujeme znalost ukrajinského a maďarského jazyka. Kontakt e-mailem.
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Provozní dělníci

Firma GZ Production, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Loděnice, okres:Beroun
Poznámka Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky (od 9:00-15:00 hod.).
ProfeseObsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Obsluha zařízení na zpracování kovů

Firma STAMONT-METAL International,spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Žebrák, okres:Beroun
Poznámka Náplň práce: obsluha výrobní linky či jiného stroje, zakládání materiálu, odebírání, vizuální kontrola, balení výrobků, montáž. Kontakt: tel. (Po-Pá: 9:00 - 16:00 hod.), e-mailem.
ProfeseObsluha zařízení na zpracování kovů
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Obchodní zástupci

Firma GORVAC GROUP s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště GORVAC GROUP s.r.o. - Beroun, Na Veselou 909, Beroun-Závodí, 266 01 Beroun 1
obec: Beroun, okres:Beroun
Poznámka Náplň práce: rozvíjení nabídky českých golfových hřišť v Rusku. Požadujeme: ŘP sk. B, rodilý mluvčí - ruština, anglický jazyk min. B2, časovou flexibilitu, samostatnost, ochotu …
Plat 18900 - 21000
ProfesePracovníci v půjčovnách a ostatní pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Operátoři výroby

Firma NOVARES CZ Zebrak s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Práce na třísměnný nebo čtyřsměnný režim. Práce vestoje. Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, zaměření na detail (součástí je výstupní kontrola dílů pro automobilový průmysl = vysoké …
Plat 18900 - 22000
ProfeseMontážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Obsluha strojů na výrobu pečiva a cukrovinek

Firma PAC Hořovice s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadavky: zdravotní průkaz. Zaměstnanecké výhody: prémiové ohodnocení, stravenky. Kontakt: e-mailem.
ProfeseObsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek