Úřad práce Karviná - Volná místa

Volná pracovní místa pro Nabídky úřadu práce: Úřad práce Karviná (492 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro Úřad práce Karviná

492 nabídky práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   42   43 44   45   46 ..   48   49

13.11.2023 23:03

Instalatéři

Firma Heimstaden s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Havířov, okres:Karviná
Poznámka Náplň práce: montáž, zkoušení a opravy potrubí. Požadujeme praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok. Způsob kontaktu: Předem volat Po-Pá 8-14 hod. na telefonicky nebo …
Plat 23640 -
ProfeseStavební instalatéři
Detail nabídky práce >>

6.11.2023 23:01

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Firma Martin Kolek s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Martin Kolek s.r.o. - sídlo, Petrovice u Karviné 662, 735 72 Petrovice u Karviné
obec: Petrovice u Karviné, okres:Karviná
Poznámka další požadavky: platný cestovní pas minimálně 1 rok, pojištění za škody způsobené zaměstnavateli, praxe: min. 2 roky při jízdách do Ruské federace podmínkou; Adresa Petrovice …
Plat 21500 - 35000
ProfeseŘidiči tahačů
Detail nabídky práce >>

18.10.2023 23:02

Zedníci

Firma Mgr. Radka Ševčíková
Pracoviště
obec: Karviná, okres:Karviná
Poznámka Služební cesty dle zakázek - celá ČR. Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zasílat životopisy na e-mail.
Plat 20000 -
ProfeseZedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Omítkáři

Firma M+S Style s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka pracoviště celá ČR vyučení v oboru není podmínkou, možnost zaučení praxe výhodou, ne podmínkou zodpovědnost, manuální zručnost,
ProfeseOmítkáři
Detail nabídky práce >>

16.10.2023 23:07

Pracovník pro přípravu rychlého občerstvení

Firma PQT Prosperity Invest s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka kontakt: v čase od 9.00 hod. do 12.00 hod.
Plat 19700 - 23000
ProfeseOstatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Kuchař

ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

9.10.2023 22:57

Poznámka požadavky:profesní průkaz, digitální karta řidiče, platný cestovní pas minimálně 1 rok, praxe: min. 2 roky při jízdách do Ruské federace podmínkou; Adresa Petrovice u Karviné …
Detail nabídky práce >>

6.10.2023 23:00

Evropský koordinátor kalkulací cen

Firma DONGHEE Czech s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Průmyslová zóna "Pod Zelenou", Průmyslová 2060, 737 01 Český Těšín 1
obec: Český Těšín, okres:Karviná
Poznámka Nutná znalost korejského jazyka - aktivně a anglického jazyka - aktivně a znalost tvorby cen v automobilovém průmyslu
Plat 40000 - 80000
ProfeseOdborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Detail nabídky práce >>

5.10.2023 23:02

Manažeři výrobní technologie

Firma SEJONG Czech s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Minimálně bakalářské vzdělání. Koordinace práce korejských zaměstnanců. Reporting mateřské společnosti.
Plat 60000 -
ProfeseŘídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Specialista materiálu

Poznámka spolupráce s dodavateli a odběrateli reportingu mateřské společnosti. Nutná plynulá znalost korejského jazyka Minimálně bakalářské vzdělání
Plat 45000 -
ProfeseŘídící pracovníci v oblasti logistiky