Úřad práce Nymburk - Volná místa

Volná pracovní místa pro Nabídky úřadu práce: Úřad práce Nymburk (580 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro Úřad práce Nymburk

580 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   38   39 40   41   42 ..   48   49

13.12.2023 20:33

Obchodní zástupce

Firma Systém asistovaného hubnutí s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Loučeň, okres:Nymburk
Poznámka Hledáme obchodního zástupce s praxí, komunikativní povahy, příjemného vystupování, řidičský průkaz sk.B. Práce z domu a v terénu.
Plat 20000 - 50000
ProfeseObchodní zástupci
Detail nabídky práce >>

12.12.2023 20:50

Obsluha silničních strojů

Firma Mohamed Mohamed Ibrahim Hassan Mohamed
Pracoviště
obec: Nymburk, okres:Nymburk
Poznámka Zájemci se mouhou hlásit osobně, e-mailem: Mohamed.ibrahim@seznam.cz nebo telefonicky 734 606 861 od 8.00hod. do 17:00hod.
Plat 20000 - 21000
ProfeseObsluha zemních a příbuzných strojů

Řidič nákladních vozidel sk.c

ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Obsluha zemědělských strojů;traktorista;opravář zemědělských strojů

Firma Žehuňská obchodní společnost, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Žehuň, okres:Kolín
Poznámka Zaměstnanecké výhody: měsíční, roční prémie Kontaktujte nás osobně Žehuň č.p. 257 nebo telefonicky 325 655 332 Po-Pá v době 7:00-15:30 hod.
Plat 26000 - 50000
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů

Portýr v hotelu

Firma Chateau Mcely s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Mcely 61, 289 36 Mcely
obec: Mcely, okres:Nymburk
Plat 19440 - 25000
ProfeseOsobní sluhové a příbuzní pracovníci
Detail nabídky práce >>

6.12.2023 20:49

Vedoucí výrobního týmu

Firma Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Seřizovač - seřizovaní strojů dle předepsaných technologických parametrů a jeho předání v provozuschopném stavu operátorovi výroby. Zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje. Ovládá řídící …
Plat 31800 -
ProfeseMistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství
Detail nabídky práce >>

5.12.2023 20:35

Pomocný dělník

Firma AZ Elektrostav, a.s. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Kontaktujte nás osobně nebo telefonicky na tel.724 013 150
Plat 12200 - 13500
ProfeseFiguranti, dělníci výkopových prací a dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl
Detail nabídky práce >>

30.11.2023 20:45

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Firma KUTIFEL s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zvěřínek, okres:Nymburk
Poznámka Náplň práce: - Šití poutek z textilních pásků a zašívání kolíčků do textilních pásů na průmyslových šicích strojích. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, …
Plat 24500 -
ProfeseObsluha šicích a vyšívacích strojů

Svářeči

Firma Comfort security s. r. o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště NYMWAG CS a.s., Boleslavská třída 418/54, 288 02 Nymburk 2
Poznámka Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky každé úterý v době od 8:00 - 11:00 hod.
Plat 22200 -
ProfeseSvářeči
Detail nabídky práce >>

dnes, 20:38

Lékař bez atestace

Firma Nemocnice Nymburk s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Boleslavská třída 425/9, 288 02 Nymburk 2
Poznámka Kontaktujte nás e-mailem.
Plat 30000 -
ProfeseLékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)