Volná místa region Beroun - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Beroun (881 nabídka práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Beroun

881 nabídka práce, zobrazuji stránku 2 z 89.1. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1 2   3   4   5 ..   48   49   50

3.5. 18:22

82197 montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - první kontakt: telefonicky.

Firma AFINASERVICE, odštěpný závod (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Žebrák, okres:Beroun
Poznámka Náplň práce: výroba karbonových a plastových dílů pro automobilový průmysl. Požadavky: dobrý zdravotní stav, všeobecná manuální zručnost, spolehlivost. Upozornění: prašná práce. První kontakt: telefonicky.
Plat 22200 -
ProfeseMontážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů
Detail nabídky práce >>

3.5. 18:22

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - kontakt: tel. (po-pá: 8:00-16:00 hod.), emailem.

Firma KOUBA Trans, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště KOUBA Trans, s.r.o. obec Zdice, Zdice
obec: Zdice, okres:Beroun
Poznámka Upřesňující informace: jednosměnný/dvousměnný provoz. Kontakt: tel. (Po-Pá: 8:00-16:00 hod.), emailem.
Plat 20200 -
ProfeseZedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb
Detail nabídky práce >>

3.5. 18:22

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Pracoviště KOUBA Trans, s.r.o. - Zdice, Čs. armády 405, 267 51 Zdice
Poznámka Kontakt: telefonicky (Po-Pá, od 8:00-16:00 hod.).
Plat 17800 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

3.5. 18:22

Obsluha sport baru

Firma FANY - SB, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště FANY - SB, s.r.o. - Hořovice, 9. května 185/26, 268 01 Hořovice
obec: Hořovice, okres:Beroun
Poznámka Upřesňující infromace: obsluha baru, výherních automatů, sázkové kanceláře Fortuna a Sazka. Doplňující informace: práce o vikendech. Kontakt přes tel. či email (Po-Pá: 8:00 - 17:00 …
Plat 18900 - 20000
ProfeseČíšníci, servírky, barmani a příbuzní pracovníci
Detail nabídky práce >>

3.5. 18:22

Řidiči taxi

Firma FANY-TAXI, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Náměstí 86, 267 53 Žebrák
Poznámka Místo výkonu práce: okres Beroun. Doplňující informace: s vlastním vozem (dodávkové, osobní, nákladní). Kontakt: životopisy na e-mail, telefonicky.
Plat 20000 - 25000
ProfeseTaxikáři osobních a malých dodávkových automobilů
Detail nabídky práce >>

1.5. 06:19

Konstruktéři

Firma RGT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Králův Dvůr, okres:Beroun
Poznámka Upřesňující informace: do naší firmy hledáme adepty na pozici konstruktér. Náplň práce - tvorba výkresové dokumentace v programu SolidWorks, komunikace s výrobou.Zakázková výroba, vývoj. Změstnanecké …
Plat 40000 - 45000
ProfeseStrojírenští technici projektanti, konstruktéři
Detail nabídky práce >>

1.5. 06:19

Řidiči nákladních automobilů - kontakt: e-mailem.

Firma Global Transporte Czechia s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR a kód 95 …
Plat 27160 -
Detail nabídky práce >>

1.5. 06:19

Provozní dělníci obsluha stroje na balení, plnění a etiketování - kontakt: telefonicky.

Firma GZ Media, a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Loděnice, okres:Beroun
Poznámka Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky ( od 9:00-15:00 hod.).
Plat 19440 -
ProfeseObsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Detail nabídky práce >>

1.5. 06:19

Firma BESICO Trans, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Podmínky: Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, karta řidiče. Možnost ubytování ve firemní ubytovně, příspěvek na dopravu. Kontakt telefonicky.
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

29.4. 18:12

Řidič mkd+vkd

Firma Log-X CZ, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Osek, okres:Beroun
Plat 35000 -
ProfeseŘidiči tahačů