Volná místa region Beroun, Pružná pracovní doba - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Beroun, Směnnost: Pružná pracovní doba (78 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Beroun

78 nabídek práce, zobrazuji stránku 3 z 8.8. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5   6   7   8

10.1. 18:12

Recepční ve zdravotnickém zařízení - kontakt: telefonicky či e-mailem.

Firma Lavgaevdent s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Beroun, okres:Beroun
Poznámka Znalost ruštiny a angličtiny podmínkou. Příjemné vystupování a dochvilnost, znalost práce s PC. Náplň práce objednávání a zapisování pacientů, zajištění technického provozu ordinace (PC, tiskárna, …
Plat 18900 -
ProfeseRecepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Pomocní pracovníci obchodního provozu - kontakt: e-mailem.

Firma Quynh Cao Trong
Pracoviště
obec: Mořina, okres:Beroun
Poznámka Znalost vietnamského jazyka výhodou, pracovní doba i o víkendech. Kontakt: e-mailem či osobně (po domluvě).
ProfesePomocní pracovníci obchodního provozu
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Prodavači smíšeného zboží

Firma LEO NGUYEN s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Králův Dvůr, okres:Beroun
Poznámka Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, plynulá vietnamština výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování v provozovně. Kontakt: životopisy zaslat na uvedený e-mail. Kontakt telefonicky každý …
Plat 18900 - 23000
ProfeseProdavači smíšeného zboží
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Číšníci/servírky

Firma Jan TŮMA
Pracoviště V Chaloupkách 29, Srbsko, 267 18 Karlštejn
obec: Srbsko, okres:Beroun
Poznámka Nástup možný ihned. Požadavky: základní znalost anglického nebo německého jazyka. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, prémie. Kontakt: osobně (Srbsko, V Chaloupkách 29, 267 18), e-mailem, telefonicky.
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Pomocní pracovníci obchodního provozu - kontakt: telefonicky.

Firma Hung Pham Van
Pracoviště
obec: Hořovice, okres:Beroun
Poznámka Vietnamský jazyk výhodou. Jedná se o fyzicky náročnou práci - prodejna smíšeného zboží. Otevírací doba Po-Pá 8:00-20:00, So-Ne 8:00-14:00. Nabízíme: dotovaný oběd. Kontakt: telefonicky.
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Prodavači smíšeného zboží - kontakt: telefonicky.

Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Řidič/ka - kontakt:telefonicky, e-mailem.

Firma FESTCRAFT STAV s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Tovární 613, 267 01 Králův Dvůr u Berouna
Poznámka Nutný řidičský průkaz sk. B, C. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Plat 18900 - 19000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Prodavači smíšeného zboží - kontakt: telefonicky

Firma Hiep Pham Dac
Pracoviště
obec: Lochovice, okres:Beroun
Poznámka Náplň práce: vybalování zboží, doplňování zboží, příjem zboží. Zvedání těžkých břemen (nad 20 kg). Požadavky: schopnost pracovat pod tlakem, znalost vietnamského jazyka výhodou. Kontakt: telefonicky.
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Prodavači smíšeného zboží - kontakt: tel.

Poznámka Náplň práce: vybalování zboží, doplňování zboží, příjem zboží. Zvedání těžkých břemen (nad 20 kg). Požadavky: schopnost pracovat pod tlakem, znalost vietnamského jazyka výhodou. Kontakt: tel.
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Dělníci ve výrobě - kontakt: tel. (po-pá: 10:00-12:00 hod.).

Firma HZ - IMEX, spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Upřesňující informace: směnnost - 2směnný/3směnný. Kontakt: tel. (Po-Pá: 10:00-12:00 hod.).
ProfeseOstatní pomocní pracovníci ve výrobě