Bez vzdělání, Dohoda o pracovní činnosti - Volná místa

Volná pracovní místa pro Minimální vzdělání: Bez vzdělání, Pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (184 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV)

184 nabídky práce, zobrazuji stránku 2 z 19.4. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1 2   3   4   5 ..   17   18   19

12.6. 22:55

Pomocný kuchař/kuchařka

Firma MANGAL RESTAURANT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka KONTAKT - Ing. Zita Kamišová, MBA, e-mail: azadkebab.praha@seznam.cz jazyk kurdský, arabský Příprava jídel, krájení masa a zeleniny, pomocné práce v kuchyni.
Plat 19500 -
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

12.6. 22:55

Pomocníci v kuchyni

Poznámka KONTAKT - Ing. Zita Kamišová, MBA, e-mail: azadkebab.praha@seznam.cz jazyk kurdský, arabský Úklid restaurace, krájení zeleniny, pomocné práce v kuchyni.
Plat 18900 -
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

12.6. 22:33

Pracovnice/pracovník obsluhy cukrárny

Firma Pavel Habarta
Pracoviště
obec: Hluk, okres:Uherské Hradiště
Poznámka obsluha cukrárny, praxe v oboru vítána, jednoduchá příprava kávy a prodej zákusků, možnost též kratšího úvazku, Dohody o prac. činnosti nebo Dohody o provedení práce, …
Plat 140 -
ProfeseProdavači potravinářského zboží
Detail nabídky práce >>

12.6. 14:43

Řidič/ka sk. c + e

Firma MAREK CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: České Budějovice, okres:České Budějovice
Poznámka Pracovní pozice vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Místo výkonu práce: České Budějovice. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, telefonicky nebo osobně
Plat 50000 - 60000
ProfeseŘidiči tahačů
Detail nabídky práce >>

11.6. 23:53

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Firma REXCO s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka kontakt: viettax@seznam.cz znalost vietnamského jazyka výhodou povolení k zaměstnání
Plat 9000 -
ProfesePomocní pracovníci obchodního provozu
Detail nabídky práce >>

11.6. 23:53

Ostatní uklízeči a pomocníci

Firma HAUZU GROUP s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka kontakt: tel.: 774 031 480 kdykoliv znalost anglického jazyka povolení k zaměstnání
Plat 4500 -
ProfeseOstatní uklízeči a pomocníci
Detail nabídky práce >>

11.6. 21:00

Řidič/-ka autobusu

Firma Z-Group bus a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Vítkov, okres:Opava
Poznámka *KO: Miroslav Lévay, prvotní kontakt tel.: 725 300 267 nebo e-mailem: miroslav.levay@zgroupbus.cz Požadavky: - ŘP sk. D včetně odborné způsobilosti pro sk. D - digitální …
Plat 45000 -
ProfeseŘidiči autobusů v městské hromadné dopravě
Detail nabídky práce >>

11.6. 20:47

Číšníci a servírky

Firma KOZLOVA PUTYKA s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště KOZLOVA PUTYKA s.r.o. - pracoviště, 17. listopadu 202, 517 21 Týniště nad Orlicí
obec: Týniště nad Orlicí, okres:Rychnov nad Kněžnou
Plat 22000 - 36000
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

10.6. 23:07

Poznámka §97 d) Zahurančík Barbara Mgr., tel.: 774 031 480, e-mail: hauzugroup@gmail.com znalost anglického jazyka
Plat 135 -
Detail nabídky práce >>

10.6. 22:55

Pomocná síla v kuchyni - umývání nádobí

Firma SNOZA s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště SNOZA s.r.o. 01, Poláškova 81/3, 757 01 Valašské Meziříčí 1
obec: Valašské Meziříčí, okres:Vsetín
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: umývání nádobí v restauraci, směny: Po - Čt, 17 - 21 (22) hod., každý druhý týden. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 608 883 …
Plat 135 -

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák