Volná místa Chotěšov - Volná místa Chotěšov

Volná pracovní místa pro Obec: Chotěšov (Přehled nabídek práce v obci Chotěšov) (0 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Chotěšov eviduje úřad práce 0 volných pracovních míst v 0 nabídkách práce firem. 1508 volných pracovních míst je v regionu Litoměřice.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Chotěšov' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Litoměřice - Volná místa

Práce v Litoměřicích pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Litoměřice - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Chotěšov

0 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

dnes, 18:51

Referent/-ka personálního oddělení

Firma MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
Pracoviště
obec: Chotěšov, okres:Plzeň-jih
Poznámka Popis pozice: - vedení a kontrola personální agendy, evidence zájemců o práci, nábor pracovníků, vedení a aktualizace docházkového systému, příprava pracovněprávních dokumentů - evidence agenturních …
Plat 33500 -
ProfeseOdborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce
Detail nabídky práce >>

4.3. 21:37

Všeobecná sestra/všeobecný bratr

Firma Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Pracoviště
obec: Chotěšov, okres:Litoměřice
Poznámka Benefity z FKSP, indispoziční volno 3 dny, příplatky (za noční/ směnnost/ svátky) Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.
Plat 28340 - 41780
ProfeseVšeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Detail nabídky práce >>

1.3. 18:45

Montážní dělníci v elektrotechnice

Firma DAKOT s.r.o.
Poznámka Místo výkonu Chotěšov. Telefonický kontakt po - pá od 9:00 do 13:00, požadujeme dobrý zdravotní stav a dobrý zrak (práce s drobnými součástkami), manuální zručnost.
Plat 15200 - 18000
ProfeseMontážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení
Detail nabídky práce >>

dnes, 19:55

Frézař, kovoobráběč

Firma UNIT PLUS s.r.o.
Poznámka Vyučení a praxe v oboru výhodou. Kontakt předem e-mailem nebo telefonicky.
Plat 25000 - 35000
ProfeseSeřizovači a obsluha konvenčních fréz
Detail nabídky práce >>

14.2. 18:51

Obsluha úklidového stroje

Firma ÚKLID-PRESTO, s.r.o.
Poznámka Jedná se o obsluhu úklidového stroje a manuální práci se zátěží (např. vědro s vodou). Není vhodná pro osoby s fyzickou indispozicí. Práce je vykonávána …
Plat 18900 - 23000
ProfeseUklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů
Detail nabídky práce >>

14.2. 18:51

Brusiči a leštiči

Firma BEL Solutions s.r.o.
Poznámka Kontakt: Blyznets Ivan, tel.: 725848888, e-mail: belsolutions@seznam.cz, osobně na adrese: Mantov 190, Chotěšov
Plat 18900 - 22000
ProfeseBrusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Detail nabídky práce >>

14.2. 18:51

Stavební montážník

Firma topbeton s.r.o.
Poznámka Místo výkonu práce Chotěšov, možnost vysílání na služební cesty v rámci ČR fyzická zdatnost, manuální zručnost, flexibilita, dobrá pracovní morálka, důslednost, řidičský průkaz B a …
Plat 18900 -
ProfeseStavební montéři (kromě montérů suchých staveb)
Detail nabídky práce >>

14.2. 18:51

Svářeči

Poznámka Místo výkonu Mantov, Chotěšov Od ledna 2019 bude v provozu nová výrobní hala. Znalost výkresové dokumentace. Kontakt nba uvedeném e-mailu.
Plat 18900 - 20000
ProfeseSvářeči
Detail nabídky práce >>

25.1. 18:35

Seřizovači a obsluha konvenčních frézek

Poznámka Požadujeme praxi a dobrou orientaci ve výrobních výkresech.
Plat 25200 - 25200
Detail nabídky práce >>

25.1. 18:35

Strojní zámečník

Plat 25000 - 28600
ProfeseZámečníci strojů

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák