Dělníci v oblasti výstavby budov, nejvyšší mzda - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Dělníci v oblasti výstavby budov, nejvyšší mzda (547 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Dělníci v oblasti výstavby budov

547 nabídek práce, zobrazuji stránku 48 z 55.7. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   44   45   46   47 48   49

12.1. 21:03

Dělníci v oblasti výstavby budov

Firma Global Eco Explorer s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Záryby, okres:Praha-východ
Poznámka Upřesňující údaje: Stavební dělníci pro dokončovací stavební práce.
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

12.1. 21:03

Firma Michaela Kučerová
Pracoviště
obec: Úvaly, okres:Praha-východ
Detail nabídky práce >>

dnes, 21:11

Firma Jakub Rubeš
Pracoviště
obec: , okres:
Poznámka Prvotní kontakt e-mailem: jakub.rubes@volny.cz.
Detail nabídky práce >>

dnes, 21:11

Stavební dělník

Firma Kačerka spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Bořanovice, okres:Praha-východ
Detail nabídky práce >>

10.1. 21:02

Pomocný dělník

Firma LL Stavby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Místo výkonu práce: - Praha-východ Prvotní kontakt: - e-mail: leonid.lupu@seznam.cz
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Dělníci v oblasti výstavby budov

Firma JAROSLAV KALINIČ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště JAROSLAV KALINIČ s.r.o. - Beroun, Beroun
obec: Beroun, okres:Beroun
Poznámka Náplň práce: montáže součástí a dílů, nastavení, vyrovnání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám nebo konstrukcím s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojování a mikrosvařování …
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Dělnící výkopových prací ve stavebnictví, kontakt: telefonicky či osobně.

Firma CIVONOV s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Upřesňující informace: těžká manuální práce. Kontakt: telefonicky 773016340 či osobně.
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Dělníci v oblasti výstavby budov - kontakt: telefonicky, e-mailem.

Firma Herman stav s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Mořina, okres:Beroun
Poznámka Práce je fyzicky náročná - zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce v prašném prostředí, nakládání a vykládání stavebních materiálů. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů. …
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Dělníci v oblasti výstavby budov - kontakt: telefonicky (16:00 - 19:00 hod.), osobně

Firma DEDAL servis s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Osek, okres:Beroun
Poznámka Kontakt: telefonicky (Po-Pá 16:00-19:00), osobně.
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Dělníci v oblasti výstavby budov - kontakt e-mailem

Firma Green Hills Realty s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Green Hills Realty s.r.o. - okres Beroun, Beroun
Poznámka Požadavek: praxe v oblastech: klempíř, zedník, malíř, sádrokartonář, střechař, obkladač, fasádník, omítkář, svářeč v jedné osobě (tj. osoba vykonávající tyto profese s praxí min. 10 …