Volná místa Hluboká nad Vltavou - Volná pracovní místa Hluboká nad Vltavou

Volná pracovní místa pro Obec: Hluboká nad Vltavou (Přehled nabídek práce v obci Hluboká nad Vltavou) (60 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Hluboká nad Vltavou

60 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3 4   5   6   7

26.2. 23:20

Zdravotní sestra/bratr

Firma DOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta" (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Zborovská 857, 373 41 Hluboká nad Vltavou
obec: Hluboká nad Vltavou, okres:České Budějovice
Poznámka Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem, osobně nebo telefonicky.
Plat 31470 - 44910
ProfeseVšeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Detail nabídky práce >>

25.1. 23:28

Pomocní kuchaři

Firma Viridana s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Místo výkonu práce: Lidická ul., parc. č. 349/24, Hluboká n. Vlt. Do naší kuchyně hledáme pomocníky se základní znalosti vietnamských pokrmů.
Plat 19700 -
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

19.1. 23:13

Číšníci a servírky

Poznámka Místo výkonu práce: Lidická ul., parc. č. 349/24, Hluboká n. Vlt. Do naší kuchyně hledáme pomocníky se základní znalostí vietnamských porkmů.
Plat 21300 -
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

11.1. 13:15

Kuchař

Firma OVERCHINA Co. spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště nám. Čsl. armády 33, 373 41 Hluboká nad Vltavou
Poznámka znalost typicky čínské kuchyně
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

8.1. 23:20

Stavební montér (kromě montérů suchých staveb)

Firma J&H B.A.U. s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Místo výkonu práce: stavby v okrese České Budějovice Stavební montáže a demontáže bednění, nátěry bednění, přemístění bednění, čištění bednění, práce ve výškách, demontáže a montáže …
Plat 19500 -
ProfeseStavební montéři (kromě montérů suchých staveb)
Detail nabídky práce >>

8.1. 23:20

Obsluha stacionárních strojů v prádelně

Firma LH Hotels & Resorts s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště LH Hotels & Resorts s.r.o. - Hluboká n. Vlt., Masarykova 602, 373 41 Hluboká nad Vltavou
Poznámka požadavky: vzdělání nerozhoduje náplň práce: obsluha stacionárních strojů v prádelně V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (pondělí - pátek, 10:00 - 15:00 hod.) nebo na …
ProfeseObsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Detail nabídky práce >>

5.1. 23:33

Obsluha v rychlém občerstvení

Firma Roj Food s.r.o. (Obchodní rejstřík)
ProfeseObsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Detail nabídky práce >>

28.12.2023 22:58

Kuchař/ka

Firma Pelikán Purkarec, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Základní vzdělání + praxe podmínkou nebo vyučen. V případě potřeby nástup možný dle dohody. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku.

Pomocná síla v hotelu (pokojská - pomocník/ce v kuchyni)

Poznámka Náplň práce: úklid pokojů a společných prostor hotelu + pomocné práce v kuchyni. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku.
Plat 18900 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Číšník - servírka

Poznámka Praxe, cizí jazyk výhodou. Mzda bude upřesněna při osobním jednání dle zkušeností a praxe. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku.