Volná místa region Hradec Králové, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Hradec Králové, Dovednost: Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C (46 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Hradec Králové

46 nabídek práce, zobrazuji stránku 3 z 5.6. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5

3.10.2023 20:46

Řidič/-ka nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Firma Zdeněk Tomášek s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Zdeněk Tomášek s.r.o. - pracoviště, 9. května 171, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
obec: Chlumec nad Cidlinou, okres:Hradec Králové
Poznámka ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL - Místo výkonu práce: Česká republika - PP na dobu neurčitou; nástup možný ihned; - Požadujeme: ŘP sk. …
Plat 19700 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

18.1.2023 20:28

Řidiči tahačů

Firma VESTATRANS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Hradec Králové, okres:Hradec Králové
Poznámka Náplň práce: rozvoz zboží
Plat 22000 - 28000
ProfeseŘidiči tahačů
Detail nabídky práce >>

11.1.2023 22:34

Řidič / řidička tahačů

Firma HUM s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka
Plat 21500 - 50000
Detail nabídky práce >>

9.11.2022 20:19

Ŕidič / řidička nákladního auta

Firma Vladimír Vízek, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Hlušice, okres:Hradec Králové
Poznámka Náplň práce: řidič mezinárodní dopravy Kontaktujte nás telefonicky (pracovní dny 8:00 - 17:00)
Plat 20000 - 21000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

24.10.2022 20:51

Detail nabídky práce >>

19.8.2022 22:02

Řidič / řidička

Poznámka CZ-ISCO: 83322 Řidiči tahačů ŘIDIČ / ŘIDIČKA - Místo výkonu práce: Komenského č.p. 264/5 500 03 Hradec Králové 3 - PP na dobu neurčitou, nástup …
Plat 19000 - 30000
Detail nabídky práce >>

14.2.2022 20:35

Traktorista / traktoristka

Firma Fyčko Trans s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Roudnice, okres:Hradec Králové
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů
Detail nabídky práce >>

16.12.2021 20:29

Řidič / řidička nákladního vozidla

Firma MITRANS-HK s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Drtinova 175/2, Plotiště nad Labem, 503 11 Hradec Králové 15
Poznámka Kontaktujte nás e-mailem či telefonicky (8 - 16 hodin)
Plat 25000 - 30000
Detail nabídky práce >>

9.11.2021 20:53

Řidič/-ka nákladního automobilu + pomocné práce v autodopravě

Firma HÁLA TRUCK, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Rooseveltova 261, Chlumec nad Cidlinou III, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
Poznámka Místo výkonu práce: Rooseveltova č.p. 261, 503 51 Chlumec nad Cidlinou ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU + POMOCNÉ PRÁCE V AUTODOPRAVĚ - PP na dobu neurčitou, nástup …
Plat 16280 - 20000
Detail nabídky práce >>

8.11.2021 20:36

Řidič / řidička nákladního vozidla sk. c + e