Instalatér - Topenář - Volná místa

Volná pracovní místa pro Pracovní pozice: instalatér - topenář (42 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV)

42 nabídky práce, zobrazuji stránku 3 z 5.2. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5

1.3. 21:59

Instalatér, topenář

Firma MONTIPRO s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Ústí nad Orlicí, okres:Ústí nad Orlicí
Poznámka - práce v okrese Ústí nad Orlicí - nástup možný ihned POŽADUJEME: praxe v oboru KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně www.montipro.cz
Plat 30000 - 65000
ProfeseInstalatéři ústředního topení
Detail nabídky práce >>

27.2. 20:13

Instalatér - topenář

Firma Václav Regner
Pracoviště
obec: Sušice, okres:Klatovy
Poznámka Možnost zaučení.Odměny podle výkonu. Způsob prvního kontaktu: telefon od 8:00 -16:00 hodin, e-mail: jamaregi@seznam.cz
Plat 26300 - 29000
ProfeseInstalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři
Detail nabídky práce >>

20.2. 21:50

Firma POTRUBMONT s.r.o (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Liberec, okres:Liberec
Poznámka Montáže v zahraničí Požadavky: st. zkouška 111, 141 Hlásit se předem telefonicky
Plat 30000 -
Detail nabídky práce >>

13.2. 20:49

Instalatér,topenář

Firma Lukáš Matulka
Pracoviště
obec: Buk, okres:Prachatice
Poznámka Požadujeme vyučeného instalatéra-topenáře s praxí. Samostatnost, flexibilitu, zájem učit se nové věci.
Detail nabídky práce >>

7.2. 21:05

Firma Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Pekařská 664/53, Staré Brno, 602 00 Brno 2
obec: Brno, okres:Brno-město
Poznámka Přihlašujte se e-mailem na jan.rudkaj@fnusa.cz předmětu prosím napište "provozní elektrikář" Požadujeme vyučení v oboru instalatér, topenář Celý inzerát najdete na www.fnusa.cz v sekci Kariéra Zaměstnanecké …
Plat 21300 -
ProfeseInstalatéři vodovodů
Detail nabídky práce >>

5.2. 23:45

Firma Peštál, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Třebíč, okres:Třebíč
Poznámka Náplň práce: rozvody vody, kanalizace, topení, plynu; montáže zařizovacích předmětů; solární systémy, tepelná čerpadla; práce v Třebíči a okolí; pracovní doba pondělí - pátek 6-14:30h …
Plat 25000 - 30000
Detail nabídky práce >>

26.1. 21:47

Firma Jiří Farský
Pracoviště
obec: Semily, okres:Semily
Poznámka INSTALATÉR - TOPENÁŘ - ZÁMEČNÍK - PLYNAŘ, vyučení v oboru nebo prokazatelné zkušenosti v daném oboru, požadovaná praxe, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, požadován řidičský průkaz,
Plat 180 -
Detail nabídky práce >>

26.1. 21:05

Instalatér / topenář

Firma Slunce Invest s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Nebahovy, okres:Prachatice
Poznámka řidičský průkaz sk.: "B", praxe min. 5 let v oboru instalatér - topenář, stravenkový paušál, po roce příspěvek na penzi
Plat 35000 -
Detail nabídky práce >>

24.1. 19:52

Firma NEZDARA - instalatérství s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Studená, okres:Jindřichův Hradec
Poznámka vyučení v oboru podmínkou, praxe v oboru; řidičský průkaz B, samostatnost, spolehlivost, svářečský průkaz výhodou Nabízíme: byt 3+1 k dispozici, stravenky, odměny
Plat 28000 - 30000
Detail nabídky práce >>

18.1. 22:27

Firma Top KOVODĚL, spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Uherský Brod, okres:Uherské Hradiště
Poznámka ŘP "B", praxe a zkušenost v oboru, samostatnost, zodpovědnost, prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení, možnost též Dohody o provedení práce nebo Dohody …