Volná místa Jeneč - Volná pracovní místa Jeneč

Volná pracovní místa pro Obec: Jeneč (Přehled nabídek práce v obci Jeneč) (130 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Jeneč

130 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   6   7 8   9   10 ..   12   13

8.4. 22:47

Řidič skupiny c

Firma FASHION CLOTHING s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jeneč, okres:Praha-západ
Poznámka řidič skupiny C, rozvoz zboží na paletách po středních Čechách, každý den doma, svátky a víkendy volné kontakt:autoina@seznam.cz
Plat 18900 - 40000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

8.4. 22:47

Asistentka distribučního oddělení

Firma ECOLOGISTICS, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: - Administrativní podpora výkonného ředitele - Plánování objednávek dopravy - Komunikace s dopravci a odběratele zboží Požadavky: dobra angličtina a čínština
Plat 24000 - 30000
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

8.4. 22:47

Obchodně technický zástupce

Firma DOPAG Eastern Europe s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Světový výrobce dávkovací technologie www.dopagcz.com Řidičský průkaz sk. B, cizí jazyk min. angličtina, ochota cestovat, znalost práce na PC, MS office, komunikativní schopnosti, cílové obchodní …
Plat 29000 -
ProfeseObchodní zástupci
Detail nabídky práce >>

8.4. 22:47

Businesss development manager

Poznámka Světový výrobce dávkovací technologie www.dopagcz.com Řidičský průkaz sk. B, cizí jazyk, administrativní činnost, znalost práce na PC, MS office, komunikativní schopnosti, 40 hodin týdně,
Plat 25000 -
ProfeseŘídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech
Detail nabídky práce >>

8.4. 22:47

Servisní technik

Poznámka světový výrobce dávkovací technologie www.dopagcz.com ŘP sk.B, technické znalosti či manuálně zručný, ochota cestovat, ideálně cizí jazyk, znalost práce na PC, MS office, komunikativní schopnosti
ProfeseTechnici v ostatních průmyslových oborech
Detail nabídky práce >>

5.4. 00:14

Pracovník ostrahy

Firma BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka -první kontakt se zaměstnavatelem: Michaela Smržová,800 205 206, nabor@bbs.eu -zkrácený úvazek 130-140 h/měsíc,12ti hodinové směny (6-18,18-6), sledování kamerových systémů, evidence a kontrola vozidel a osob …
Plat 20000 - 23000
ProfeseOstatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Detail nabídky práce >>

5.4. 00:14

Řidič

Firma Bavanlar s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka -první kontakt se zaměstnavatelem: Huseiym Kanilga,774544575 (10-14 hod.),truvagastro@gmail.com -řidičský průkaz skupiny B nutností, znalost českého a tureckého jazyka výhodou
Plat 30000 - 40000
ProfeseŘidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Detail nabídky práce >>

5.4. 00:14

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Firma Armz HR s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka -první kontakt se zaměstnavatelem: Igor Didovec, +420 774 582 995, galina@armz.cz
Plat 24000 -
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků
Detail nabídky práce >>

5.4. 00:14

Claims specialist /reklamační specialista

Firma BONAMI.CZ, a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště BONAMI.CZ, a.s.Jeneč, Průmyslová 482, 252 61 Jeneč
Poznámka PROČ PRÁVĚ DO BONAMI: Staneš se součástí jednoho z největších online e-shopů u nás, který se zabývá prodejem nábytku a bytových dekorací. Zázemí našeho skladu …
Plat 28000 - 33000
ProfeseOstatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Detail nabídky práce >>

5.4. 00:14

Dělník

Firma Berec s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka práce v lesích středočeského kraje, ŘP sk.B výhodou, nikoli povinností, práce s motorovou pilou a křovinořezem
Plat 18900 -
ProfesePomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti