Volná místa region Jihlava - Volná místa Jihlava

Volná pracovní místa pro Region: Jihlava (722 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Jihlava

722 nabídky práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1 2   3   4   5 ..   48   49   50

22.4. 23:40

Dělník / dělnice v obrobně

Firma AGRODAST s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Černíč, okres:Jihlava
Poznámka První kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem.
Plat 25000 - 30000
ProfesePomocní dělníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Realitní makléř/ka

Firma Areality Vysočina s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jihlava, okres:Jihlava
Poznámka Vhodné i pro OZZ. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Plat 16000 - 30000
ProfeseRealitní makléři
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Telefonista/tka v realitní kanceláři

Plat 15000 - 30000
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Pracovníci výroby a montáží reklamy

Firma Lepart, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: - instalace reklamy Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - fyzicky náročnější práce První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky v čase 15:00-17:00 hod.
Plat 30000 -
ProfesePracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Vedoucí školní jídelny

Firma Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42 (Obchodní rejstřík)
Poznámka - úplné střední vzdělání s maturitou (nejlépe hotelová škola, ekonomická škola - obor společné stravování, jiný příbuzný obor s maturitou) - zařazení do 6. plat. …
Plat 18900 - 25290
ProfeseVedoucí provozu školních jídelen a menz
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Admnistrativa, technici příjmu servisu

Firma Vlastimil Dvořák
Pracoviště Vlastimil Dvořák - Autotip, U Pražského mostu č.p. 4847/12, 586 01 Jihlava 1
Poznámka Pracovní poměr na dobu určitou. První kontakt e-mailem.
Plat 28000 -
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Všeobecná zdravotní sestra, zubní instrumentář/ka

Firma Avicenna Dent s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Batelov, okres:Jihlava
Poznámka V případě osvědčení o kurzu zubní instrumentář/ka není podmínkou min. vzdělání ÚSV. První kontakt e-mailem nebo telefonicky ve všední dny 9:30-13:30 hod.
Plat 30000 - 35000
ProfeseVšeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Pracovník/ce úklidu (pro ozp)

Firma DELTA Služby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Velký Beranov, okres:Jihlava
Poznámka (Jobmatch) Hledáme pracovníky úklidu vnitřních prostorů policejní stanice Velký Beranov Pozice vyhrazena pro OZP. Nástup možný ihned První kontakt telefonicky v čase 8:00-15:00 hod.
Plat 9450 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Lékaři specialisté

Firma Diecézní charita Brno (Obchodní rejstřík)
Poznámka Co byste měl/a o Bárce vědět? Bárka - domácí hospic funguje v okrese Jihlava již 16 let a stále se rozvíjí a rozšiřuje. Umožňuje trávit …
Plat 400 - 500
ProfeseLékaři specialisté
Detail nabídky práce >>

22.4. 23:40

Hlavní ekonom/ka

Firma Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace (Obchodní rejstřík)
Poznámka První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Plat 27250 - 40120
ProfeseEkonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)