Volná místa Sušice - Volná místa Sušice

Volná pracovní místa pro Obec: Sušice (Přehled nabídek práce v obci Sušice) (84 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Sušice eviduje úřad práce 188 volných pracovních míst v 84 nabídkách práce firem, 12 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 24400 do 29200Kč. Celkem 577 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 2374 volná pracovní místa jsou v regionu Klatovy.

Vyhledat volné místo pro obec Sušice

Vyhledat ve volných pracovních místech, Obec: Sušice

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Sušice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Sušice - Volná místa

Práce v Sušici pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Sušice - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Sušice

84 nabídky práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5   6   7   8   9

15.3. 20:07

Číšník / servírka

Firma Jakub Mařík
Pracoviště
obec: Sušice, okres:Klatovy
Poznámka POŽADUJEME: flexibilitu, vstřícnost, komunikativnost Úvazek a druh pracovněprávního vztahu dle dohody Stravování zdarma
Plat 25000 - 45000
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

13.3. 20:27

Pracovníci montáže

Firma Otavské strojírny a.s.
Poznámka Náplň práce: montáž a lepení strojních dílů dle výkresové dokumentace, zámečnické práce Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, vánoční prémie, příspěvek na stravování,příspěvek na penzijní připojištění
Plat 26000 -
ProfeseMontážní dělníci ostatních výrobků
Detail nabídky práce >>

13.3. 20:27

Šicí práce - śvadleny i nevyučené

Firma SPORT SCHWARZKOPF s.r.o.
Poznámka Zaměstnanecké výhody: 3 dny sick day, stravenky, příspěvek na dopravu, 13., 14. plat. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá 8:00-14:00 hod
Plat 25000 -
ProfeseŠvadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Detail nabídky práce >>

13.3. 20:27

Truhlář

Firma Marie Jeřábková
Poznámka Kontaktní osoba: Marie Jeřábková tel.604353421 Požadavky: vyučení - nemusí být v oboru Způsob prvního kontaktu: osobně, telefonicky
ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Detail nabídky práce >>

12.3. 20:06

Předák provozu, řidič pick-up

Firma RUMPOLD-P s.r.o.
Poznámka Základní náplní práce je organizace dělnické práce na třídírně odpadů, práce s VZV a UNC, řízení motorového vozidla (pick-up) Podmínkou je ŘP B, základní znalosti …
Plat 25000 - 28000
ProfeseŘídící pracovníci v oblasti odpadů a sanací
Detail nabídky práce >>

12.3. 20:06

Marketingový specialista

Firma Západočeské konzumní družstvo Sušice
Poznámka V případě zájmu prosím zašlete svůj ŽIVOTOPIS na: prunnerova@zkdsusice.cz NÁPLŇ PRÁCE: marketingová komunikace a designový jazyk družstva, správa marketingového rozpočtu, zastřešení věrnostního programu družstva, zodpovědnost …
Plat 30000 -
ProfeseSpecialisté v oblasti marketingu
Detail nabídky práce >>

12.3. 20:06

Manager - vedoucí prodeje zahradního centra

Firma Vladislav Moureček
Poznámka Na vzdělání nezáleži tolik, jako na ochotě se učit
Plat 30000 - 45000
ProfeseVedoucí pracovních týmů v prodejnách
Detail nabídky práce >>

12.3. 20:06

Hlavní účetní

Firma Jihozápadní dřevařská a.s.
Poznámka POŽADAVKY: Znalost účetnictví, DPH, daňových zákonů ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: K dispozici užívání firemního os.auta,, odměny KONTAKT: Marcela Hromádková, e-mail: hromadkova@jzdrev.cz
Plat 60000 - 90000
ProfeseHlavní účetní
Detail nabídky práce >>

11.3. 20:12

Pojišťovací poradce

Firma Kooperativa pojišťovna , a.s., Vienna Insurance Group
Poznámka ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, stravenky 150,- / den, 25 dnů dovolené + 4 dny free day, Cafeterie, firemní akce
Plat 30000 - 60000
ProfesePojišťovací poradci specialisté
Detail nabídky práce >>

7.3. 20:11

Technik stk

Firma Pavel Dražka
Poznámka POŽADAVKY: min. 3 roky praxe v autoopravárenství, řidičské oprávění A, B, C, T, E Jedná se o prestižní práci. Vhodné pro osoby, které se zajímají …
Plat 33000 - 39000
ProfeseRevizní technici ve strojírenství, technici STK