Volná místa region Kutná Hora - Volná pracovní místa Kutná Hora

Volná pracovní místa pro Region: Kutná Hora (560 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Kutná Hora

560 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   35   36 37   38   39 ..   48   49

20.12.2021 22:00

Svářeči

Firma ATLANTA WORLD, družstvo (Obchodní rejstřík)
Pracoviště ATLANTA WORLD, družstvo P3, Kralice 49, Chlístovice, 285 04 Uhlířské Janovice
obec: Chlístovice, okres:Kutná Hora
Poznámka Požadujeme: platný svářečský průkaz, dobrý zdravotní stav. V případě zájmu se dostavte osobně na adresu Lorecká 75/2, Kutná Hora. Místo výkonu práce: okres Kutná Hora
Plat 19700 -
ProfeseSvářeči

Řezači plamenem

Poznámka Požadujeme: platný průkaz, dobrý zdravotní stav. V případě zájmu se dostavte osobně na adresu Lorecká 75/2, Kutná Hora Prvotní telefonní kontakt pro domluvení schůzky - …
ProfeseŘezači plamenem
Detail nabídky práce >>

14.12.2021 21:57

Řidiči mkd

Firma LUKKESCH Cargo Freighter, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště LUKKESCH Cargo Freighter, s.r.o. p, Palackého náměstí 320, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1
obec: Kutná Hora, okres:Kutná Hora
Poznámka Požadovaný minimální stupeň vzdělání: základní/ nižší střední odborné/ střední odobrné s výučním listem. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, dopravně psychologické vyšetření, profesní způsobilost (kód 95), …
Plat 23700 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Taviči kovů

Firma Lom Centrum Construct s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Práce na zakázkách pro velkou průmyslovou firmu s oborem činnosti slévárenství a strojírenství. Při prvním kontaktu nutnost domluvení e-mailem!!
Plat 23640 -
ProfeseObsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Obráběči cnc

ProfeseSeřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Elektrikáři

ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

13.12.2021 21:58

Pizzaři

Firma Levent Marleku
Pracoviště Levent Marleku p, Jungmannova 119, 285 04 Uhlířské Janovice
obec: Uhlířské Janovice, okres:Kutná Hora
Poznámka Nevyučený bude zapracovaný. V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo osobně na pracovišti. Místo výkonu práce: Jungmannova 119, Uhlířské Janovice
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

4.10.2021 22:01

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Firma Abdelsalam Abdullah Rashid
Poznámka V případě zájmu volejte na uvedené číslo.
Plat 20000 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

1.9.2021 21:58

Poznámka V případě zájmu se dostavte osobně na pracoviště.
Detail nabídky práce >>

27.7.2021 22:29

Technici výměny forem

Firma Ljunghall s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Čáslav, okres:Kutná Hora
Poznámka Co vás čeká: Na této pozici bude Vaším úkolem především seřizování licích strojů dle požadavků výroby a nasazování nástrojů a forem na lisy v turnusovém …
Plat 30000 -
ProfeseStrojírenští technici technologové, normovači

Volná místa Jobs.cz - Mariánské Hory

Nabídka Město Firma Datum
Obchodník s němčinou pro prodej elektrických koloběžek Mariánské Hory Group PZ s.r.o. 24.04.2024
Senior front-end/PHP developer Mariánské Hory MARF s.r.o. 24.04.2024
Samostatný kuchař do restaurace v LH Hotelu MĚDÍNEK v Kutné Hoře *** Kutná Hora-Vnitřní Město LH Hotels & Resorts s.r.o. 24.04.2024
Projektový manažer - dotační specialista Kutná Hora-Vnitřní Město Uno Society s.r.o. 24.04.2024