Volná místa Liberec, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - Volná pracovní místa Liberec

Volná pracovní místa pro Obec: Liberec (Přehled nabídek práce v obci Liberec), Dovednost: Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C (33 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Liberec

33 nabídky práce, zobrazuji stránku 4 z 4.3. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3 4

16.10.2023 21:48

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Firma MB Transport s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště MB Transport s.r.o.-002, Hodkovická 639/8, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
obec: Liberec, okres:Liberec
Poznámka Náplň práce: řidič mezinárodní kamionové dopravy - přepravníky. Požadavky: psychotesty, průkaz profesní způsobilosti, řidičský průkaz skupiny C, CE. Hlásit se osobně v pondělí a čtvrtek …
Plat 19700 -
ProfeseŘidiči tahačů
Detail nabídky práce >>

20.9.2023 22:05

Řidič/ka kamionu (skupina c+e), řidič/ka tahače

Firma SPEDITRANS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště SPEDITRANS s.r.o.-003, Ruprechtická 732/8, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Poznámka Nutnost ŘP sk. C+E, karta řidiče, psychotesty. Zaměstnanecké výhody: nový vozový park, peněžní půjčky Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně
Plat 23640 -
Detail nabídky práce >>

21.6.2023 21:24

Řidič mkd

Firma EURIKA s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Místo výkonu práce: Oblouková 102, 460 01 Liberec Řidič kamionu v Evropě - pracovní cesty převážně do Rumunska Požadavky: ŘP sk. C, E, profesní průkaz …
Plat 27000 - 40000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

11.3. 21:49

Řidič mkd po evropě

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 11.03.2024
Plat 30000 - 35000
Detail nabídky práce >>

11.3. 21:49

Řidič tir

Plat 30000 - 45000
Detail nabídky práce >>

26.2. 21:56

Řidič vnitrostátní dopravy

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.02.2024
Plat 37000 - 40000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

20.2. 21:50

Řidič nákladních vozidel/skladník

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 20.02.2024
Detail nabídky práce >>

5.2. 21:32

Řidič nákladního automobilu pro českou poštu

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 05.02.2024
Plat 35000 - 40000
Detail nabídky práce >>

5.2. 21:32

Řidič nákladního automobilu

Detail nabídky práce >>

5.2. 21:32

Řidič/ka sk. c