Volná místa Litomyšl - Volná místa Litomyšl

Volná pracovní místa pro Obec: Litomyšl (Přehled nabídek práce v obci Litomyšl) (158 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Litomyšl

158 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   10   11   12 13   14   15

3.1.2022 20:55

Zdravotnický asistent (praktická sestra)

Firma Nemocnice Pardubického kraje, a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Litomyšl, okres:Svitavy
Poznámka NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Plat 21800 -
ProfesePraktické sestry
Detail nabídky práce >>

11.3.2021 22:59

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Firma EuroZone CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště EuroZone CZ s.r.o. - WILLI plast s.r.o., T. G. Masaryka 1210, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
Poznámka POŽADAVKY: ukrajinský, ruský jazyk - aktivně KONTAKT: e-mailem
Plat 22600 -
ProfeseVedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení
Detail nabídky práce >>

3.3.2021 21:29

Svářeč

Firma EMINEX Group s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště EMINEX Group s.r.o. - Litomyšl (CIMBRIA HMD), Svitavská 1224, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
Poznámka Jedná se o agenturní zaměstnání POŽADAVKY: svářečské zkoušky, praxe 2 roky NABÍZÍME: ubytování zdarma KONTAKT: telefonicky (778 080 018), e-mailem
Plat 25000 - 30000
ProfeseSvářeči
Detail nabídky práce >>

15.12.2020 21:35

Pomocný kuchař/ka

Firma Jindřich Částek
Poznámka KONTAKT: osobně, e-mailem
Plat 20000 -
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

14.5.2020 22:05

Pedagogický pracovník - rodilý mluvčí

Firma Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 (Obchodní rejstřík)
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE:Hledáme pedagogického pracovníka - rodilého mluvčího pro výuku anglického jazyka, který má úplné vysokoškolské vzdělání a pedagogickou praxi. Pracovní úvazek je na 20, maximálně …
Plat 30930 - 36340
ProfeseUčitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol
Detail nabídky práce >>

24.4.2019 22:56

Lékař

Poznámka LÉKAŘ/KA VM pro zaměstnaneckou kartu cizince
Plat 34000 -
ProfeseLékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)
Detail nabídky práce >>

25.3. 22:11

Obsluha zahradního centra

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 25.03.2024
Plat 25000 - 28000
ProfeseSpecialisté v oblasti zahradnictví
Detail nabídky práce >>

25.3. 22:11

Kadeřník/kadeřnice

Plat 21300 -
ProfeseKadeřníci
Detail nabídky práce >>

25.3. 22:11

Úklidový pracovník/ice (pouze ozp)

Plat 4725 -
ProfeseOstatní uklízeči a pomocníci
Detail nabídky práce >>

25.3. 22:11

Truhlář

ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech